“Цистерни «Газпрому» в Одеській області. Просто зараз” – 

обурено сповістив воєнкор Андрій Цаплієнко на своїй сторінці у соціальній мережі facebook.

“Гадки не маю, що вони роблять обабіч дороги. А тим часом, на Одеському родовищі в Чорному морі ворог качає українській газ за допомогою українських платформ. І російських автоматників. П’ятий рік сюрреалізму”

У соцмережах продовжують активно обговорювати цей факт, є думки, що дані цистерни можуть бути заарештовані, або можуть знаходитись там більше ніж 5 років.

Цистерни «Газпрому в Одеській області

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/TSysterny-Gazpromu-v-Odeskij-oblasti.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/TSysterny-Gazpromu-v-Odeskij-oblasti-150x150.jpgadminВійна з РосієюВладаЕкономікаСуспільствоАндрій Цаплієнко,Газпром,Одеса'Цистерни «Газпрому» в Одеській області. Просто зараз' -  обурено сповістив воєнкор Андрій Цаплієнко на своїй сторінці у соціальній мережі facebook. 'Гадки не маю, що вони роблять обабіч дороги. А тим часом, на Одеському родовищі в Чорному морі ворог качає українській газ за допомогою українських платформ. І російських автоматників. П'ятий рік сюрреалізму' У соцмережах...| Київської області та України | Kiev Time