З нагоди 110 річниці від дня народження видатного діяча українською культури у Київському Національному Музеї Історії України – НМІУ відбудеться відкриття виставки присвяченої його діяльності та життю митця

 

На виставці ви зможете побачити: документально-речова виставка про життя та творчість О.Ольжича.

Зазначимо, що будуть виставлені тільки оригінали. Також: фото, рукописи,археологічні малюнки, перші видання з археології, поезія тощо.

У відкритті беруть участь літературознавці, археологи, політики.

Оле́г О́льжич, — український поет, політичний діяч, археолог. Син відомого українського поета Олександра Олеся. Очолював культурно-освітню референтуру. Проводу Українських Націоналістів і Революційний Трибунал ОУН.

Оле́г О́льжич, — український поет, політичний діяч, археолог. Син відомого українського поета Олександра Олеся. Очолював культурно-освітню референтуру Проводу Українських Націоналістів і Революційний Трибунал ОУН.

Олег Ольжич, при народження Олег Кандиба, народився 21 липня 1907 року. Помер 10 червня 1944 року, його закатувала гестапівська трійка (Вольф, Вірзінг, Шульц).

Організатором виставки є Фундація імені Олега Ольжича


https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/07/Vidkrittya-vistavki-do-110-richnitsi-vid-dnya-narodzhennya-O.Olzhicha.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/07/Vidkrittya-vistavki-do-110-richnitsi-vid-dnya-narodzhennya-O.Olzhicha-150x150.jpgКиївВійна з РосієюЗроблено в УкраїніКультураСуспільство110 річниця,Відкриття виставки,діяч,До дня народження О.Ольжича,Кандиба,НМІУ,О.Ольжич,Олег Ольжич,ОУН,Провід Українських НаціоналістівЗ нагоди 110 річниці від дня народження видатного діяча українською культури у Київському Національному Музеї Історії України - НМІУ відбудеться відкриття виставки присвяченої його діяльності та життю митця   На виставці ви зможете побачити: документально-речова виставка про життя та творчість О.Ольжича. Зазначимо, що будуть виставлені тільки оригінали. Також: фото, рукописи,археологічні малюнки, перші видання...| Київської області та України | Kiev Time