Вночі 14 квітня США, Великобританія та Франції здійснили військову операцію в Сирії у відповідь на здійснену хімічну атаку урядовими силами Сирії. Журналісти опублікували фото ракет, які США використали для військового удару.

За інформацією видання The Drive, під час операції у Сирії, яка відбулась ночі 13-14 квітня ВПС США використали новий тип ракет – AGM-158 JASSM.

“Ми отримали ексклюзивне фото, на якому (бомбардувальник – ред.) B-1B, вірогідно, використовує (крилаті ракети – ред) JASSM. Це перше використання цих ракет в бойових умовах”, – прокоментували фото журналісти The Drive.

Зазначається, що вартість однієї ракети складає близько 700 тисяч доларів.


Американські ракети JASSM/thedrive.com

У результаті військової операції США та союзників було уражено об’єкти, що мають стосунок до програми сирійського уряду щодо використання хімічної зброї. При цьому жоден із російських об’єктів у Сирії не постраждав.

24tv.uahttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/952667.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/952667-150x150.jpgadminВійна з РосієюПодіїПолітикаВночі 14 квітня США, Великобританія та Франції здійснили військову операцію в Сирії у відповідь на здійснену хімічну атаку урядовими силами Сирії. Журналісти опублікували фото ракет, які США використали для військового удару. За інформацією видання The Drive, під час операції у Сирії, яка відбулась ночі 13-14 квітня ВПС США використали новий...| Київської області та України | Kiev Time