Чт. Лип 25th, 2024

Затримано працівницю української клініки, що калічила бійців ЗСУ

Ця новина “не стосується Києва”. Адже ж стосується, хто знає, скількох вона покалічила…

Жінка, яка проживає на підконтрольній Україні території, допомагала терористам вбивати і калічити українських військових.

Служба безпеки України у Костянтинівці Донецької області затримала інформатора терористичної організації «ДНР». Співучасниця бойовиків протягом тривалого часу збирала дані про розташування позицій і переміщенні особового складу та військової техніки сил антитерористичної операції.

Отримані дані затримана передавала своєму чоловікові — ватажкові розвідпідрозділу одного з незаконних збройних формувань так званої «ДНР». Це людина приєдналася до терористів у червні 2014 року, брала участь у бойових зіткненнях із силами АТО, зокрема в районі Донецького аеропорту.

Злочинниця проживала у підконтрольній Україні Костянтинівці і працювала в медичній установі, де, на відміну від своїх «колег» на тимчасово окупованих територіях, мала непоганий заробіток. Незважаючи на професійний обов’язок медичного працівника і матеріальну забезпеченість, затримана самовіддано допомагала терористам вбивати і калічити українських воїнів.

Під час санкціонованих обшуків за місцем проживання жінки оперативники спецслужби вилучили планшетний комп’ютер, флеш-накопичувачі і мобільні телефони з доказами передачі інформації представникам угруповання «ДНР».

Затриманій повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України — «Створення терористичної групи чи терористичної організації, керівництво такою групою чи організацією, або участь у ній, а також матеріальне, організаційне чи інше сприяння створенню або діяльності терористичної групи чи терористичної організації». Злочин запо даною статтею карається позбавленням волі терміном від восьми до п’ятнадцяти років.

СБУ повідомляє, що наразі вирішується питання про обрання затриманій запобіжного заходу.

Джерело: інтернет, СБУRelated Post