Нд. Чер 23rd, 2024

Затриманий прикордонниками контрабандист виявився “клієнтом” центру “Миротворець”

Чоловіка, який намагався провезти через кордон наркотики, раніше було внесено до бази даних центру “Миротворець” за участь у контрабандних поставках тютюнових виробів в окупований Крим.

Одеські митники разом з прикордонниками під час оформлення пасажирів рейсу Одеса-Кишинів в пункті пропуску “Старокозаче” затримали контрабандиста, внесеного в базу даних центру “Миротворець”. Про це повідомили в прес-службі відомства.

Підозру у інспекторів викликала поведінка громадянина України при усному опитуванні, а також наявність в його рюкзаку декількох використаних шприців. Під час особистого огляду митники знайшли заховані під одягом чоловіка марихуану, гашиш та підготований для вжитку розчин метамфетаміну.

За інформацією бази даних сайту “Миротворець”, власник виявлених наркотичних завербувався на одне з  суден закордонного плавання, яке здійснювало контрабандні поставки тютюнових виробів в окупований Крим через порт Керч, закритий для судноплавства.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Дніпрі затримали сепаратистку Меншикову, яка з молотком напала на ветерана АТО.Related Post