Роман Савков потрапив в полон бойовиків, будучи важко пораненим.

Сьогодні, 24 січня, з полону бойовиків на Донбасі звільнено солдата 92-ї бригади Романа Савкова, якого полонили під Красногорівкою. Він потрапив в полон, будучи важко пораненим, тому зараз потребує тривалого лікування, яке йому нададуть в Києві. Про це в Facebook повідомила представник України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко.

“У Макіївській колонії йому не давали ліків, хоча він потребував спеціального лікування й мав загострення цукрового діабету. Сьогодні, завдяки зусиллям президента Порошенка, його команди, мінської групи Романа Савкова звільнено з ОРДЛО. В швидкій його везуть на Київ”,– написала вона.

За її словами, вже завтра Роман зможе побачитись з рідними. Далі на нього чекатиме лікування у військовому госпіталі.

Президент Петро Порошенко телефоном особисто привітав колишнього полоненого, про що повідомив у Facebook.

 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що 27 грудня у міжнародному аеропорту “Бориспіль” українці зустріли звільнених з полону бойовиків військовослужбовців.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/photo_2018-01-24_16-51-38.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/photo_2018-01-24_16-51-38-150x150.jpgYuliyaВійна з РосієюУкраїнське військовійна з росією,обмін полоненими,Роман СавковРоман Савков потрапив в полон бойовиків, будучи важко пораненим. Сьогодні, 24 січня, з полону бойовиків на Донбасі звільнено солдата 92-ї бригади Романа Савкова, якого полонили під Красногорівкою. Він потрапив в полон, будучи важко пораненим, тому зараз потребує тривалого лікування, яке йому нададуть в Києві. Про це в Facebook повідомила представник України...| Київської області та України | Kiev Time