Трагедія сталася в с.Лосятин Васильківського району, де компанія дітлахів без нагляду дорослих відпочивала на місцевому озері.

Раптом 8-річний хлопчик підсковзнувся на бетонних плитах, що знаходяться вздовж берегової лінії озера та впав у воду. Інші діти намагалися витягнути друга з води, але їм це не вдалося. Приблизно через 20 хвилин на місце трагедії приїхав батько хлопчика, витягнув його з води, але дитина вже була без ознак життя.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України (Умисне вбивство). Встановлюються всі обставини трагічної події.

Інша трагедія сталася в с.Літки Броварського району.

16-річний підліток зі своїм молодшим братом і другом, з дозволу матері поїхали велосипедами купатися на річку, де і сталося непоправне.

На річці молодший 12-річний брат, не вміючи плавати, виліз на спину старшому 16-річному братові та, охопивши його шию руками, вони разом попливли на протилежний берег річки. Через деякий час старший брат став періодично зникати під водою і знову винирювати, хапаючи ротом повітря і остаточно зник під водою. Побачивши це, інший брат почав кликати на допомогу, врятувати вдалося тільки його.

На даний час тіло дитини виявлено та направлено на експертизу для встановлення причини смерті. За даним фактом відкрито Кримінальне провадження за ст. 115 Кримінального кодексу України (Умисне вбивство).

Шановні батьки! Поліція закликає Вас – не залишайте дітей без нагляду! Не допускайте купання дітлахів без пильного нагляду дорослих! Пам’ятайте, безпека дітей залежить тільки від Вас. Сподіваємося, що тільки у співпраці ми зможемо вирішити основну проблему людства – збереження найціннішого скарбу – життя наших дітей!

Повідомляє 10 липня відділ комунікації поліції в Київській області.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/ozero-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/ozero-707x400-150x150.jpgКиївTimeКиївська областьКриміналПроисшествияСуспільстводіти,Київщина,Поліція,потопельникиТрагедія сталася в с.Лосятин Васильківського району, де компанія дітлахів без нагляду дорослих відпочивала на місцевому озері. Раптом 8-річний хлопчик підсковзнувся на бетонних плитах, що знаходяться вздовж берегової лінії озера та впав у воду. Інші діти намагалися витягнути друга з води, але їм це не вдалося. Приблизно через 20 хвилин на...| Київської області та України | Kiev Time