Поблизу станції метрополітену «Лісова» на пр. Броварському, 1, вночі сталася потужна пожежа, внаслідок якої вигорів металевий кіоск. Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС Києва.

Повідомлення про пожежу на Лісовій надійшло до рятувальників в ніч на понеділок, о 03:29. Співробітники ДСНС ліквідували пожежу менше, ніж за годину – о 04:05 вогонь зупинили. На щастя, внаслідок займання ніхто не постраждав.

Зазначається, що вогонь знищив 9 квадратних метрів внутрішньої та зовнішньої обшивки МАФу.

Як видно на опублікованій світлині, після пожежі торгівельна площа фактично зруйнована повністю.

Вечірній Київhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/Poblyzu-metro-Lisova-stalasya-potuzhna-pozhezha.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/Poblyzu-metro-Lisova-stalasya-potuzhna-pozhezha-150x150.jpgKievTimeКиївПроисшествияЛісова,пожежаПоблизу станції метрополітену «Лісова» на пр. Броварському, 1, вночі сталася потужна пожежа, внаслідок якої вигорів металевий кіоск. Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС Києва. Повідомлення про пожежу на Лісовій надійшло до рятувальників в ніч на понеділок, о 03:29. Співробітники ДСНС ліквідували пожежу менше, ніж за годину – о 04:05 вогонь...| Київської області та України | Kiev Time