Біля дитячого табору «Робінзон» у Конча-Заспі в Києві представники праворадикальної організації С14 знесли паркан. На місце події прибула поліція.

Як повідомили Громадському у поліції Києва, на місце події прибула слідчо-оперативно група, зараз вона «спілкується з учасниками конфлікту».

Також у поліції розповіли, що інформації про постраждалих немає.

Координатор С14 Сергій Мазур написав у Facebook, що цей паркан незаконно блокував доступ до Дніпра.

Бійці АТО, активісти С14 та Ветеранського братерства звільнили доступ до Дніпра для дитячого табору "Робінзон".Мажори…

Gepostet von Сергій Мазур am Donnerstag, 28. Juni 2018

Він додав, що разом з С14 у демонтуванні паркану брали участь «бійці АТО та активісти Ветеранського братерства».

«Були сутички з тітушками і їх рішалами, затримання Беркутом та вилучення зброї у криміналітету», — зазначив Мазур.

Як повідомлялося, праворадикали провели акцію з вимогою відставки очільника патрульної поліції Києва Юрія Зозулі через затримання націоналістів під час Маршу рівності в Києві.

У звіті Управління Верховного комісару Організації Об’єднаних Націй з прав людини йдеться, що в Україні напади з боку праворадикалів часто залишаються безкарними.

Громадськеhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/U-Koncha-Zaspi-radykaly-znesly-parkan.-Foto.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/U-Koncha-Zaspi-radykaly-znesly-parkan.-Foto-150x150.jpgKievTimeКиївська областьКриміналПроисшествияСуспільствоКонча-Заспа,радикалиБіля дитячого табору «Робінзон» у Конча-Заспі в Києві представники праворадикальної організації С14 знесли паркан. На місце події прибула поліція. Як повідомили Громадському у поліції Києва, на місце події прибула слідчо-оперативно група, зараз вона «спілкується з учасниками конфлікту». Також у поліції розповіли, що інформації про постраждалих немає. Координатор С14 Сергій Мазур написав у...| Київської області та України | Kiev Time