Повідомлення про цю подію на вулиці Тургенівській надійшло від свідків. У столиці введено план «перехоплення». Проводяться всі необхідні оперативно-розшукові заходи та слідчі дії. Повідомляє Відділ комунікації поліції Києва.

Близько 12:00 у чергову частину Шевченківського управління поліції почали надходити повідомлення від свідків про те, що на вул. Тургенівській двоє невідомих насильно посадили невстановленого чоловіка у автомобіль темного кольору та поїхали з місця події.

Поліцейські патрулі та слідчо-оперативна група територіального управління поліції відразу прибули на місце події та поспілкувалися зі свідками. Окрім того, у столиці ввели план «перехоплення»: розшукується автомобіль «Фольксваген Гольф» темно-синього кольору.

Слідчі розпочали кримінальне провадження за ст. 146 (Незаконне позбавлення волі або викрадення людини) Кримінального кодексу України, у рамках якого проводиться комплекс оперативно-розшукових заходів та слідчих дій для встановлення зловмисників і їх місця перебування.

Вечірній Київhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/U-Kyyevi-dvoye-nevidomyh-vykraly-cholovika.jpeghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/U-Kyyevi-dvoye-nevidomyh-vykraly-cholovika-150x150.jpegKievTimeКиївКриміналПроисшествиявикрадання,розшукПовідомлення про цю подію на вулиці Тургенівській надійшло від свідків. У столиці введено план «перехоплення». Проводяться всі необхідні оперативно-розшукові заходи та слідчі дії. Повідомляє Відділ комунікації поліції Києва. Близько 12:00 у чергову частину Шевченківського управління поліції почали надходити повідомлення від свідків про те, що на вул. Тургенівській двоє невідомих насильно...| Київської області та України | Kiev Time