Слідчі кваліфікують ці події як умисне знищення або пошкодження майна. За вчинення таких правопорушень загрожує покарання до десяти років позбавлення волі.

Події трапилися з інтервалом у добу: спочатку невідомі намагалися підпалити кіски на ринку біля станції метро «Харківська».

«Від протиправних дій зловмисників були пошкоджені лише захисні ролети. На жаль, ми не встановили свідків, які б могли надати будь-яку інформацію щодо вчинення правопорушення. А сьогодні вночі вогнем пошкоджено близько 20-ти кіосків на Осокорках, на вулиці Срібнокільській. Зі слів свідка, він бачив трьох незнайомців, які пошкодили ролети і закинули у кіоски ємкості із запальною сумішшю. Обидва факти мають багато спільного, але ми на цей час розслідуємо два окремих кримінальних провадження. Якщо ж здобудемо достатньо доказів причетності до цих злочинів одних і тих же осіб, вони будуть об’єднані», – розповів начальник Дарницького управління поліції Сергій Чернишев.

Відомості про події внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 194 (Умисне знищення або пошкодження майна) Кримінального кодексу України. У кримінальних провадження проводяться необхідні оперативно-розшукові заходи та слідчі дії для встановлення осіб, причетних до злочинів. За вчинення таких правопорушень передбачено до 10-ти років позбавлення.

Повідомляє 22 червня відділ комунікації поліції Києва.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/1529659176-4653-707x400.jpeghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/1529659176-4653-707x400-150x150.jpegКиївTimeДарницький районКиївКриміналПроисшествияСуспільствоКиїв,кіоски,пожежа,ПоліціяСлідчі кваліфікують ці події як умисне знищення або пошкодження майна. За вчинення таких правопорушень загрожує покарання до десяти років позбавлення волі. Події трапилися з інтервалом у добу: спочатку невідомі намагалися підпалити кіски на ринку біля станції метро «Харківська». «Від протиправних дій зловмисників були пошкоджені лише захисні ролети. На жаль, ми не...| Київської області та України | Kiev Time