Житель Вишгорода Юрій Вознюк розмістив в мережі відео з медузою в банці. Виловили істоту з щупальцями у Дніпрі біля Києва. Про це повідомляють «ФАКТИ»

Як пояснив пан Юрій, медузу спіймала його дружина, під час риболовлі біля острова Великий, на обвідному каналі.

Рибаки також запевняють, що медузи є і в Київському морі.

До слова, на Черкащині мало не щоліта виловлюють у Дніпрі медуз. Фахівці пояснюють, що прісноводні медузи схожі на морських, але все ж таки мають іншу будову. Проживають переважно у стоячих і слабопроточних водах.

За словами черкаських іхтіологів, у Дніпрі тепер живуть не лише медузи, а й… краби. І переселяються вони сюди за допомогою іноземних кораблів, подорожуючи на їхньому днищі.

До слова, поява у Дніпрі нових екзотичних для нашої місцевості видів (у Дніпрі і піранью виловлювали!) – чергова нагода звернути увагу на стан головної річки країни. Екологи уже який рік б’ють на сполох – Дніпро замулюється і міліє.

Нагадаємо, 7 липня киян запрошують переплисти Дніпро.

Вечірній Київhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/U-Kyyivskomu-mori-zavelysya-meduzy.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/U-Kyyivskomu-mori-zavelysya-meduzy-150x150.jpgKievTimeКиївПроисшествияСуспільствоКиївське море,медузиЖитель Вишгорода Юрій Вознюк розмістив в мережі відео з медузою в банці. Виловили істоту з щупальцями у Дніпрі біля Києва. Про це повідомляють «ФАКТИ» Як пояснив пан Юрій, медузу спіймала його дружина, під час риболовлі біля острова Великий, на обвідному каналі. Рибаки також запевняють, що медузи є і в Київському морі. До...| Київської області та України | Kiev Time