На місці події працюють слідчо-оперативні групи, криміналістична лабораторія, кінологи та співробітники карного розшуку.

Тіло загиблого в автомобілі на вулиці Щусєва побачила перехожа, яка відразу зателефонувала в поліцію. Правоохоронці на даний час ретельно оглядають місце події та спілкуються зі свідками, аби встановити всі обставини і мотиви злочину.

«Попередньо на тілі потерпілого судово-медичний експерт виявив два вогнепальні поранення. Слідчі відпрацьовують кілька версій убивства, основна з яких – вбивство з корисливих мотивів. На місці злочину також знайшли дві кулі та дві стріляні гільзи, їх відправлять для проведення експертизи, щоб встановити з якої зброї стріляли.», – розповів заступник начальника Головного управління Національної поліції у місті Києві Олександр Пивовар.


Подія належним чином зареєстрована. Розпочато два кримінальні провадження за п. 6 ч. 2 ст. 115 (Умисне вбивство) та ч. 4 ст. 187 (Розбій) Кримінального кодексу України.


Проводяться всі необхідні слідчі дії та оперативно-розшукові заходи для встановлення осіб, причетних до злочину.

Повідомляє 5 липня відділ комунікації поліції Києваhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/schevchvbyv050720183-707x400.jpeghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/schevchvbyv050720183-707x400-150x150.jpegКиївTimeКиївКриміналПроисшествияШевченківський районвбивство,Київ,Поліція,чоловікНа місці події працюють слідчо-оперативні групи, криміналістична лабораторія, кінологи та співробітники карного розшуку. Тіло загиблого в автомобілі на вулиці Щусєва побачила перехожа, яка відразу зателефонувала в поліцію. Правоохоронці на даний час ретельно оглядають місце події та спілкуються зі свідками, аби встановити всі обставини і мотиви злочину. «Попередньо на тілі потерпілого судово-медичний...| Київської області та України | Kiev Time