Сьогодні, близько 03:30 ночі, представники ромської національності здійснили напад на місцевого мешканця на Русанівських Садах. Той повертався з нічного магазину, що знаходиться на вулиці Центральній Садовій.

“Проходячи повз ромський табір (чиїсь захоплені дачні будиночки), до чоловіка підбігли декілька ромів з битками, та сказали щось накшталт «немає чого ходити тут вночі». Нанесли кілька ударів по ногах та по плечах, ледь вдалося втекти. Поліція згодом лише «зафіксувала» пояснення.”, – йдеться у повідомленні.


https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/mayu-namiru-rozpalyuvaty-yakus-rasovu-vorozhnechu-ale-mayu-povidomyty-shho-sogodni-blyzko-0330-noch-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/mayu-namiru-rozpalyuvaty-yakus-rasovu-vorozhnechu-ale-mayu-povidomyty-shho-sogodni-blyzko-0330-noch-707x400-150x150.jpgКиївTimeКиївПроисшествияСуспільствоКиїв,місцевий житель,напад,побиття,Поліція,ромыСьогодні, близько 03:30 ночі, представники ромської національності здійснили напад на місцевого мешканця на Русанівських Садах. Той повертався з нічного магазину, що знаходиться на вулиці Центральній Садовій. 'Проходячи повз ромський табір (чиїсь захоплені дачні будиночки), до чоловіка підбігли декілька ромів з битками, та сказали щось накшталт «немає чого ходити тут вночі»....| Київської області та України | Kiev Time