Наразі представники відповідних служб столичної поліції з’ясовують усі обставини цієї події. За результатами перевірки прийматиметься відповідне рішення згідно з вимогами чинного законодавства.

У соціальних мережах було поширене відео про інцидент між поліцейським та пасажиром метрополітену на платформі столичної підземки. Керівництвом ГУНП у м.Києві підписано наказ про проведення службового розслідування за цим фактом.

Задля об’єктивності розслідування інциденту буде вилучене та ретельно вивчене повне відео з камер спостереження.

За результатами перевірки прийматиметься рішення згідно з вимогами закону та відомчих нормативно-розпорядчих документів. У разі підтвердження факту неправомірних дій працівника поліції та перевищення ним службових повноважень зібрані матеріали будуть скеровані до прокуратури для прийняття відповідного процесуального рішення.

Повідомляє 11 липня відділ комунікації поліції Києва.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/Bez-nazvanyya-707x400-3.jpeghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/Bez-nazvanyya-707x400-3-150x150.jpegКиївTimeКиївПроисшествияСуспільствоКиїв,пасажир,побиття пасажира,поліцейський,Поліція,розслідування,станція метро "Контрактова площа"Наразі представники відповідних служб столичної поліції з'ясовують усі обставини цієї події. За результатами перевірки прийматиметься відповідне рішення згідно з вимогами чинного законодавства. У соціальних мережах було поширене відео про інцидент між поліцейським та пасажиром метрополітену на платформі столичної підземки. Керівництвом ГУНП у м.Києві підписано наказ про проведення службового розслідування за...| Київської області та України | Kiev Time