Наразі представники відповідних служб столичної поліції з’ясовують усі обставини цієї події. За результатами перевірки прийматиметься відповідне рішення згідно з вимогами чинного законодавства.

У соціальних мережах було поширене відео про інцидент між поліцейським та пасажиром метрополітену на платформі столичної підземки. Керівництвом ГУНП у м.Києві підписано наказ про проведення службового розслідування за цим фактом.

Задля об’єктивності розслідування інциденту буде вилучене та ретельно вивчене повне відео з камер спостереження.

За результатами перевірки прийматиметься рішення згідно з вимогами закону та відомчих нормативно-розпорядчих документів. У разі підтвердження факту неправомірних дій працівника поліції та перевищення ним службових повноважень зібрані матеріали будуть скеровані до прокуратури для прийняття відповідного процесуального рішення.

Повідомляє 11 липня відділ комунікації поліції Києва.

 


https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/Bez-nazvanyya-707x400-3.jpeghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/Bez-nazvanyya-707x400-3-150x150.jpegКиївTimeКиївПроисшествияСуспільствоКиїв,пасажир,побиття пасажира,поліцейський,Поліція,розслідування,станція метро "Контрактова площа"Наразі представники відповідних служб столичної поліції з'ясовують усі обставини цієї події. За результатами перевірки прийматиметься відповідне рішення згідно з вимогами чинного законодавства. У соціальних мережах було поширене відео про інцидент між поліцейським та пасажиром метрополітену на платформі столичної підземки. Керівництвом ГУНП у м.Києві підписано наказ про проведення службового розслідування за...| Київської області та України | Kiev Time