41-річний житель Поліського району назбирав понад 12 кг лісових ягід для подальшого переміщення за межі зони відчуження. Про це повідомляє прес-служба Національної поліції Київської області.

Правопорушника виявили під час патрулювання поліцейські зони ЧАЕС у районі відселеного села Ясен. Ягоди вилучили та направили на відповідну експертизу для визначення в них рівня радіації.

Житель Поліського району назбирав понад 12 кг чорнобильських ягід на продаж
За проникнення в зону відчуження без дозвільних документів відносно громадянина складено адміністративний протокол за ст. 46-1 (Порушення вимог режиму радіаційної безпеки в місцевостях, що зазнали радіоактивного забруднення) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Вирішується питання щодо відкриття кримінального провадження за ст. 267-1 Кримінального кодексу України (Порушення вимог режиму радіаційної безпеки).

Вечірній Київhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/ZHytel-Poliskogo-rajonu-nazbyrav-ponad-12-kg-chornobylskyh-yagid-na-prodazh2.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/ZHytel-Poliskogo-rajonu-nazbyrav-ponad-12-kg-chornobylskyh-yagid-na-prodazh2-150x150.jpgKievTimeКриміналПроисшествияСуспільствоЧорнобиль,ягоди41-річний житель Поліського району назбирав понад 12 кг лісових ягід для подальшого переміщення за межі зони відчуження. Про це повідомляє прес-служба Національної поліції Київської області. Правопорушника виявили під час патрулювання поліцейські зони ЧАЕС у районі відселеного села Ясен. Ягоди вилучили та направили на відповідну експертизу для визначення в них рівня...| Київської області та України | Kiev Time