Вірменія планує добровільний призов жінок на військову службу
Вірменія планує розпочати добровільний призов жінок на військову службу, заявив прем’єр-міністр Нікол Пашинян. Про це інформує Anadolu.
«У найближчому майбутньому ми плануємо запровадити абсолютно новий інститут жіночої добровільної тимчасової військової служби», – сказав Пашинян у заяві з нагоди відзначення 31-ї річниці створення збройних сил Вірменії.
За його словами, уряд здійснив «масштабні реформи в армії».
Найближчим часом буде створено офіцерську вищу школу, яка стане навчальним центром, який відповідає кращим сучасним стандартам, і стане «кузнею для формування нового класу офіцерів», зауважив прем’єр.
Уряд також вживає заходів щодо «оснащення нашої армії сучасним озброєнням та технікою, намагаючись максимально заохочувати місцевих виробників», додав Пашинян.
https://kievtime.com/za-rubezhom/virmeniya-planuye-dobrovilnyj-pryzov-zhinok-na-vijskovu-sluzhbu/https://kievtime.com/wp-content/uploads/2023/01/36883d32d4fd10e73da168a1355fff4a3edfc97c.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2023/01/36883d32d4fd10e73da168a1355fff4a3edfc97c-150x150.jpgЗа рубежомармія,Вірменія,призов жінокВірменія планує розпочати добровільний призов жінок на військову службу, заявив прем'єр-міністр Нікол Пашинян. Про це інформує Anadolu. «У найближчому майбутньому ми плануємо запровадити абсолютно новий інститут жіночої добровільної тимчасової військової служби», - сказав Пашинян у заяві з нагоди відзначення 31-ї річниці створення збройних сил Вірменії. За його словами, уряд здійснив «масштабні...admin [email protected]AdministratorНовини Києва
