Нд. Чер 23rd, 2024

22 березня у Білій Церкві презентували BCM-монітор складу тіла виробництва німецької компанії “Fresenius Medical Care”. Обладнання безоплатно було передано на баланс Білоцерківської міської лікарні №2.

Як повідомляє прес-служба Білоцерківської міськради, отримати безкоштовно апарат вартістю 311 тис.грн. вдалося завдяки сприяння представників ТОВ “Фрезеніус Медікал Кер Україна” та ТОВ “Ренард”.

“Монітор є важливим обладнанням, оскільки дозволяє з’ясувати надлишок рідини, який визначає загальний стан хворих з нирковою недостатністю і тісно пов’язаний із серцево-судинними захворюваннями, які все ще є провідною причиною смерті в діалізних хворих. Досягнення оптимального балансу рідини є однією з головних проблем у повсякденній практиці діалізу.”, – йдеться у повідомленні.

Аналогічні апарати вже використовуються у Запорізькій, Львіській, Миколаївській областях та м.Києві (національна дитяча спеціалізована лікарня “Охматдит”). Міжрайонний центр гемодіалізу Білої Церкви став п’ятим власником такого монітору.

“На даний час у Міжрайонному центрі гемодіалізу Білоцерківської міської лікарні №2 знаходяться на лікуванні 152 пацієнти з 20 районів Київської області. BCM – монітор складу тіла зробить якість їхнього життя кращим та дозволить зекономити кошти”, – розповіда головний лікар Білоцерківської міської лікарні №2 Ніна Головенко.

Крім того, апарат дозволить лікарні стати більш конкурентоспроможною в умовах медичної реформи, яка відбувається сьогодні в Україні.Related Post