12 травня 2018 року у районних клініко-діагностичних центрах та Київському міському консультативно-діагностичному центрі відбудеться день відкритих дверей для багатодітних матерів та матерів сімей учасників АТО. Про це повідомила прес-служба столичної мерії.

До Дня матері жінки зможуть у зручному форматі пройти різноманітні медичні і діагностичні обстеження та проконсультуватися із терапевтами, сімейними лікарями, вузькими спеціалістами.

До Дня матері жінки зможуть пройти безкоштовне медичне обстеження. Адреси

До Дня матері жінки зможуть пройти безкоштовне медичне обстеження. Адреси

До Дня матері жінки зможуть пройти безкоштовне медичне обстеження. Адреси

«Вечірній Київ»https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/Do-Dnya-materi-zhinky-zmozhut-projty-bezkoshtovne-medychne-obstezhennya.-Adresy4.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/Do-Dnya-materi-zhinky-zmozhut-projty-bezkoshtovne-medychne-obstezhennya.-Adresy4-150x150.jpgKievTimeЗдоров'яКиївПодіїСуспільстводень матері,Жінки,медичне обстеження12 травня 2018 року у районних клініко-діагностичних центрах та Київському міському консультативно-діагностичному центрі відбудеться день відкритих дверей для багатодітних матерів та матерів сімей учасників АТО. Про це повідомила прес-служба столичної мерії. До Дня матері жінки зможуть у зручному форматі пройти різноманітні медичні і діагностичні обстеження та проконсультуватися із терапевтами, сімейними лікарями,...| Київської області та України | Kiev Time