В Департаменті охорони здоров’я зазначають, що найбільш розповсюдженими хворобами в Києві наразі є ГРВІ, кір та вітрянка.

Станом на 3 лютого в лікарнях Києва з діагнозом “вітряна віспа” перебувають 28 осіб, при чому 20 з них – дорослі люди. Про це повідомила директор Департаменту охорони здоров’я Валентина Гінзбург.

За її словами, найбільш характерні симптоми (наприклад, висипка, висока температура) можуть з’явитися не одразу, але в той же час людина вже є розповсюджувачем вірусу.

“Якщо у вас, чи у вашої дитини спостерігаються такі симптоми як головний біль, біль у м’язах, горлі, кашель, нежить або закладеність носа – це привід для негайного огляду лікаря. І особливого значення ця аксіома набуває, коли йдеться про дітей”, – зауважила Гінзбург. 

В Департаменті охорони здоров’я зазначають, що найбільш розповсюдженими хворобами в Києві наразі є ГРВІ, кір та вітрянка. Так, з початку року в столиці зареєстровано 150 випадків захворювання на кір, серед яких 95 – це діти. В той же час, показник захворюваності на ГРВІ в Києві наразі є нижчим епідемічного порогу, але спостерігається деяке зростання, зокрема, на 25% серед школярів. Лише за останній тиждень січня захворіло близько 6 тис. мешканців столиці, зі 195 госпіталізованих – 134 дитини.

Валентина Гінзбург зауважила, що інфікування зазначеними хворобами відбувається повітряно-крапельним шляхом, тож помітивши такі симптоми, не можна з’являтися у громадських місцях, користуватися громадським транспортом тощо.

“Це той випадок, коли треба відчувати відповідальність і за власне здоров’я, і за оточуючих”, – підкреслила Гінзбург.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що школи в Києві можуть закрити на карантин в тому випадку,  якщо на грип хворітимуть понад 20% учнів.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/02/vetrjanka-vetrjanaja-ospa-u-vzroslyh-simptomy-i_1.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/02/vetrjanka-vetrjanaja-ospa-u-vzroslyh-simptomy-i_1-150x150.jpgYuliyaЗдоров'яКиївСуспільствовітряна віспа,Департамент охорони здоров'я,епідемія грипу,кірВ Департаменті охорони здоров'я зазначають, що найбільш розповсюдженими хворобами в Києві наразі є ГРВІ, кір та вітрянка. Станом на 3 лютого в лікарнях Києва з діагнозом 'вітряна віспа' перебувають 28 осіб, при чому 20 з них - дорослі люди. Про це повідомила директор Департаменту охорони здоров’я Валентина Гінзбург. За її словами, найбільш характерні...| Київської області та України | Kiev Time