Українцям можна безкоштовно зробити щеплення від кору – тим, хто ще цього не зробив та хто відноситься до груп ризику.

До таких відносяться – працівники освітньої та медичної сфери: особи, залучені до Операції об’єднаних сил на Донбасі та студенти і ті, хто перебуває в колективі, де є хворий на кір.

Про кампанію оголосила 10 липня в. о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

“Сподіваємося за цей час нам вдасться подолати спалахи кору в Україні та створити захисний щит від хвороби”, – пише Супрун.

Серед груп ризику, які можуть отримати щеплення безоплатно, окремо перераховані працівники наступних відомств: закладів охорони здоров’я (і медики, і немедичні працівники), освітніх закладів, студенти, Міністерства внутрішніх справ, Міноборони, Національної гвардії, Служби безпеки, Національна поліція, Державна прикордонна служба, Управління державної охорони.

Однак про строгу вибірку не йдеться.

“Якщо ви серед цих груп ризику, у вашому колективі стався спалах кору та у вас немає щеплення – звертайтеся до свого сімейного лікаря або терапевта”, – закликали в МОЗ.

Профілактичні щеплення – єдиний ефективний спосіб вберегтися від вакцинокерованих інфекційних хвороб

Профілактичні щеплення – єдиний ефективний спосіб вберегтися від вакцинокерованих інфекційних хворобВакцинація захищає від можливості захворіти, а якщо це все ж таки сталося – допомагає уникнути ускладнень, тяжкості перебігу захворювання, смертельних наслідків та інвалідності. Відмова від вакцинації піддає дитину ризику небезпечних інфекцій, які можуть призвести до інвалідності або навіть смерті. Будь-яке щеплення у сотні разів безпечніше, ніж захворювання, від якого воно захищає.

Gepostet von Київська міська державна адміністрація – КМДА am Mittwoch, 2. Mai 2018

Вечірній Київhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/Hto-mozhe-otrymaty-shheplennya-vid-koru-bezoplatno.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/Hto-mozhe-otrymaty-shheplennya-vid-koru-bezoplatno-150x150.jpgKievTimeЗдоров'яПодіїСуспільствощеплення,щеплення від коруУкраїнцям можна безкоштовно зробити щеплення від кору – тим, хто ще цього не зробив та хто відноситься до груп ризику. До таких відносяться – працівники освітньої та медичної сфери: особи, залучені до Операції об’єднаних сил на Донбасі та студенти і ті, хто перебуває в колективі, де є хворий на кір. Про...| Київської області та України | Kiev Time