Делегати з усього світу висловили свою підтримку реформі в Україні.

Про це повідомляється на сайті Міністерства охорони здоров’я.

“Понад 200 делегатів із 39 держав зібралися у перший день регіональної наради ВООЗ, щоб поділитися досвідом країн щодо зміцнення систем охорони здоров’я для досягнення кращих результатів подолання неінфекційних захворювань. Окрема панель — Лабораторія розробки політики —  була присвячена реформі в Україні, де Павло Ковтонюк розповів про головні аспекти змін, які розпочалися у 2018 році у системі охорони здоров’я. …Делегати з багатьох країн зауважили, що українська реформа сьогодні є наймасштабнішою у Європі. Тому експерти в охороні здоров’я усього світу уважно спостерігають за тим, як відбуваються зміни”, – йдеться у повідомленні.

Зокрема, на нараді ВООЗ була представлена реформа первинної ланки медичної допомоги в Україні та основні кроки у розбудові Національної служби здоров’я.

Зазначається, що проведення медичної реформи в Україні саме зараз дозволяє впроваджувати одразу сучасні рішення, такі як електронна система охорони здоров’я, в той час як інші європейські країни приходили до цього поступово.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/4688-vooz.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/4688-vooz-150x150.jpgKiev-TimeЗдоров'яВООЗ,медреформа,УкраїнаДелегати з усього світу висловили свою підтримку реформі в Україні. Про це повідомляється на сайті Міністерства охорони здоров'я. 'Понад 200 делегатів із 39 держав зібралися у перший день регіональної наради ВООЗ, щоб поділитися досвідом країн щодо зміцнення систем охорони здоров'я для досягнення кращих результатів подолання неінфекційних захворювань. Окрема панель — Лабораторія розробки політики...| Київської області та України | Kiev Time