На Одещині у селі Нерубайське після весілля з харчовою інфекцією госпіталізували 20 осіб, у тому числі п’ятирічну дитину.

Як повідомили у ГУ Госпотребслужби в Одеській області, попередній діагноз у всіх госпіталізованих – харчова токсикоінфекція середнього ступеня тяжкості, – передає Інформатор з посиланням на  Українська правда.

“Усі хворі пов’язують свій стан з вживанням страв, виготовлених у місцевому ресторані під час весілля. Загалом на захід було запрошено 84 людини”, – йдеться у повідомленні.

З 20 хворих 18 направлено до Одеську міську інфекційну лікарню, двоє залишилися в інфекційному відділенні Біляївської районної лікарні.

Фахівці відібрали проби їжі і напоїв для проведення лабораторного контролю. Роботу кафе тимчасово припинено.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/2145485-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/2145485-707x400-150x150.jpgКиївTimeЗдоров'яСуспільствогоспіталізація,Люди,Одещина,Отруєння,харчова інфекціяНа Одещині у селі Нерубайське після весілля з харчовою інфекцією госпіталізували 20 осіб, у тому числі п’ятирічну дитину. Як повідомили у ГУ Госпотребслужби в Одеській області, попередній діагноз у всіх госпіталізованих – харчова токсикоінфекція середнього ступеня тяжкості, – передає Інформатор з посиланням на  Українська правда. “Усі хворі пов’язують свій стан з вживанням...| Київської області та України | Kiev Time