Чт. Тра 23rd, 2024

Національна агенція гуманітарної допомоги ZDOROVI увійшла до консультаційної групи при ООН

Наталія Тулінова

Національної агенції гуманітарної допомоги ZDOROVI Наталія Тулінова розповіла, що благодійна організація увійшла до Стратегічної консультативної групи Кластеру охорони здоров’я (SAG) при Управлінні ООН з координації гуманітарних справ (OCHA).

До складу SAG увійшли дві українські та три міжнародні благодійні організації.

Засновниця Національної агенції гуманітарної допомоги ZDOROVI Наталія Тулінова розповіла, що участь в роботі Стратегічної консультативної групи Кластеру охорони здоров’я – це можливість гідно представляти гуманітарну сферу України у міжнародному середовищі.

“Світ має знати, яке навантаження витримують українські благодійні організації і яку масштабну роль у протидії жахливим наслідками війни відіграє допомога країн-союзників. Відкритість, прозорість і високий професіоналізм – це фактори, які формують  взаємовідносини українського благодійного сектору з представниками інших країн і для нас честь виконувати цю місію.

Я дуже вдячна нашим міжнародним колегам, які приймали участь в голосуванні, за високу оцінку роботи ZDOROVI. Цей почесний статус та участь в роботі Стратегічної консультативної групи Кластеру охорони здоров’я є визнанням професіоналізму та досягнень нашої команди.

Наталія Тулінова додала, що її команді вдалось обʼєднати людей, які відчувають глобальну місію нашої діяльності – допомога якомога більшій кількості українців у отримання якісної медичної допомоги.

Медичні заклади, з якими співпрацює Національна агенція ZDOROVI, рятують життя людей в надскладних умовах війни. І в цей час команда будує діалог з міжнародними донорами і партнерами для того, щоб максимально забезпечити українських лікарів всім необхідним для надання допомоги.

“Наша країна переживає складні часи і я пишаюсь тим, що кожен учасник команди ZDOROVI бере на себе відповідальність за надання великих обʼємів медичної гуманітарної допомоги, яку ми знаходимо завдяки підтримці міжнародних партнерів” — додала Наталія Тулінова.

Нагадаємо, що Національна агенція гуманітарної допомоги ZDOROVI визнані критично-важливим підприємством для функціонування української медицини. Масштабна гуманітарна робота ZDOROVI відбувається у співпраці з міжнародними партнерами, серед яких – ІСАР Єднання, RAZOM for UKRAINE, NOVA Ukraine, Americares, Philips, Нідерландська рада біженців, GIZ, Projecten Vastenactie та інші благодійні фонди та організації.Related Post