В соцмережах відзначають, що діти могли захворіти на кір після того, як відвідали циркову виставу.

В Києві батьки хворих на кір дітей підозрюють, що малюки могли підхопити інфекційну хворобу, відвідавши виставу цирку “Кобзов” наприкінці грудня 2017 року. Зокрема, таким спостереженням поділилася в Facebook користувачка Леся Войтицька.

“В Києві в інфекційне потрапили діти хворі на кір. З’ясувалося, що 90% з тих, хто потрапив в лікарню, були на виставі цирку “Кобзов” 23-24 грудня. Мами дітей зараз активно пишуть про це в ФБ. В коментарях під одним таким постом з’явилася співробітниця обласної лікарні у Чернівцях. За її словами, цирк гастролював у них. Двоє співробітників цирку госпіталізували з кором. Інші від госпіталізації відмовились. І ці “прекрасні” люди приїхали в Київ знімати касу”, – йдеться у повідомленні.

Своїми спостереженнями поділилася і мати хворого на кір хлопчика, який зараз знаходиться в лікарні, Тетяна Клішина. За її словами, всі хворі на кір діти, які знаходяться в палаті з її сином, відвідували цирк “Кобзов” наприкінці грудня.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що пересувний цирк “Кобзов” пошкодив асфальт на Контрактовій площі в Києві.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/MDYuMDcuMjAxMy0xNTo0OTQyMTUx3493.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/MDYuMDcuMjAxMy0xNTo0OTQyMTUx3493-150x150.jpgYuliyaЗдоров'яКиївСуспільствокір,циркВ соцмережах відзначають, що діти могли захворіти на кір після того, як відвідали циркову виставу. В Києві батьки хворих на кір дітей підозрюють, що малюки могли підхопити інфекційну хворобу, відвідавши виставу цирку 'Кобзов' наприкінці грудня 2017 року. Зокрема, таким спостереженням поділилася в Facebook користувачка Леся Войтицька. 'В Києві в інфекційне потрапили...| Київської області та України | Kiev Time