Нд. Тра 26th, 2024

Школьник получил переломы обеих ног на аттракционе в Краматорске (видео)

У Краматорську Донецької області 9-річний хлопчик травмувався на атракціоні “Скеледром” в парку “Ювілейний”

У Краматорську в парку атракціонів школяр отримав переломи ніг (ВІДЕО)

Пригода сталася в неділю, про що повідомляє “Східний проект“, передає Depo.Донбас.

Школяр впав з висоти понад шість метрів, в результаті чого отримав переломи нижніх кінцівок. За словами директора скелелазного атракціону, коли хлопчик піднімався вгору, карабін закрутився і став боком, через що він розкрився і з нього випала мотузка, а дитина впала на землю.

“Швидку” викликали очевидці. Медики, які прибули в найкоротші терміни, надали хлопчику першу допомогу і оперативно госпіталізували його в лікарню. Зараз стан дитини задовільний, він перебуває в стаціонарі. Надалі хлопчика переведуть в травматологічний центр в Лимані.

“Директор атракціону запевняє, що на “Скеледромі” всі системи в повному порядку, а те, що трапилося – це нещасний випадок, який став для всіх справжнім шоком. Зараз директор постійно підтримує контакт з батьками постраждалої дитини та надає матеріальну допомогу в його лікуванні”, – йдеться у повідомленні.

Відеосюжет щодо трагедії опилюднили “Події” у Facebook. За їх даними хлопчик отримав відкриті переломи кінцівок та знаходиться в лікарні у важкому стані.Related Post