Site icon Новини Києва

У Черкасах 57 людей перебувають на лікуванні внаслідок отруєння

У Черкасах 57 людей перебувають на лікуванні внаслідок отруєння

У Черкасах внаслідок отруєння на лікуванні перебуває 53 учні та 4 вчителі загальноосвітньої школи № 8. Про це повідомляє прес-служба Держслужбі з надзвичайних ситуацій станом на ранок 9 травня.

«На лікуванні перебуває 57 осіб, з них 11 — в реанімації у стані середньої важкості, решта у задовільному та легкому стані», — повідомили у відомстві.

Щоб визначити причини погіршення стану здоров’я учнів, спеціалісти оглянули приміщення та прилеглу територію школи, відібрали проби водопровідної та бутильованої питної води, а також провели заміри повітря на вміст небезпечних речовин. Рятувальники не виявили перевищень вмісту хімічних речовин понад гранично допустиму концентрацію.

8 травня у Черкасах через масове отруєння 42 учнів 2-7 класів загальноосвітньої школи госпіталізували до обласної лікарні. Дітям стало зле на ранковій лінійці у школі, вони скаржилися на нудоту та почали непритомніти.

До школи терміново прибули фахівці санітарно-епідеміологічної служби, Служба безпеки України, поліція та керівництво місцевих органів влади.

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман вилетів до Черкас у зв’язку з масових отруєнням та госпіталізацією учнів школи.

Станом на 13 годину 8 травня госпіталізували 50 дітей та один вчитель. 11 дітей перебували у реанімації.

Президент Порошенко доручив встановити причини отруєння учнів у Черкасах.

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман повідомив, що діти у Черкасах могли отруїтися через розпилення речовини, яку наразі намагаються встановити фахівці.

Масове отруєння дітей невідомою речовиною в Черкасах

“Громадське”Exit mobile version