Сьогодні у Києві, на риболовно-спортивній базі київської міської організації Українського товариства мисливців і рибалок відбудеться риболовний турнір “Кубок пам’яті Героїв Небесної Сотні”

Це другий поспіль кубок, який  традиційно проходить на риболовно-спортивній базі Київської міської організації Українського товариства мисливців і рибалок База Изумрудная. Родзинка кубку – проведення на платформі спортивного формату турніру ST ART. Izumrudka Trophy’18 /I тур/ – брендового змагання від бази «Ізумрудная».

“Риболовний турнір «Кубок пам’яті Героїв Небесної Сотні» – це урочистий риболовний спортивний захід присвячений вшануванню світлої пам’яті Героїв Революції Гідності, серед яких було багато поціновувачів сімейного рибальського відпочинку на природі. Захід об’єднує близьких та родичів Героїв Небесної Сотні з якими вони подорожували риболовною Україною маючи спогади з дитинства. Подія залучає до участі команди постраждалих під час Революції Гідності та Медиків Майдану” – повідомив KievTime ініціатор та організатор турніру Андрій Кульчицький:
“Кубок пам’яті Героїв Небесної Сотні 2018» – це командне змагання у дисципліні – «спінінг з човна». Спортивна частина заходу відбувається за правилами любительського та спортивного рибальства України.
До заходу приєднаються почесні гості: воїни АТО та волонтери, київські та Народні Депутати України, представники державних і громадських організацій, об’єднань, культурних фондів, спілок й т.і.”

“З завершенням спортивної частини заходу передбачено урочисту частину з вшануванням Героїв Небесної Сотні та нагородженням учасників і переможців кубку. Опісля, відпочинок у альтанці з фуршетом” – повідомляє організатор турніру Юлія Цепун

Юлія Цепун риболовний турнір Кубок пам'яті Героїв Небесної Сотні
На фото: організатор Юлія Цепун з призами для переможців турніру “Кубок пам’яті Героїв Небесної Сотні 2018»

Змагання відбудеться у Оболонському районі столиці, на риболовно-спортивній базі київської міської організації Українського товариства мисливців і рибалок «Смарагдова» («Ізумрудка»), вул. Прирічна, буд. 32 (затока «Верблюд»), початок змагань о 6:30, закінчення о 14:00.

Змагання проводяться за ініціативи МБФ “Небесна Сотня” та ГО Рибальська Сотня та підтримці Оболонської районної в м.Києві Державної Адміністраціїhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/Rybolovnyj-turnir-Kubok-pamyati-Geroyiv-Nebesnoyi-Sotni.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/Rybolovnyj-turnir-Kubok-pamyati-Geroyiv-Nebesnoyi-Sotni-150x150.jpgadminЗдоров'яКиївОболонський районПодіїСпортСуспільствоАндрій Кульчицький,ГО Рибальська Сотня,МБФ "Небесна Сотня",турнір,Юлія ЦепунСьогодні у Києві, на риболовно-спортивній базі київської міської організації Українського товариства мисливців і рибалок відбудеться риболовний турнір 'Кубок пам'яті Героїв Небесної Сотні' Це другий поспіль кубок, який  традиційно проходить на риболовно-спортивній базі Київської міської організації Українського товариства мисливців і рибалок База Изумрудная. Родзинка кубку - проведення на платформі спортивного формату турніру ST ART. Izumrudka Trophy'18...| Київської області та України | Kiev Time