Чт. Тра 23rd, 2024

У Києві стрімко зростають випадки захворюванності на COVID

У Києві зберігається тенденція до зростання захворюваності на COVID-19. Усього з 10 до 16 березня зареєстровано 1652 випадки, що на 384 більше, ніж за попередній аналогічний період. Про це повідомляє КМДА.

«У столиці зберігається тенденція до зростання захворюваності на COVID-19. Усього з 10 до 16 березня у Києві зареєстровано 1652 лабораторно підтверджених випадки захворювання на коронавірусну інфекцію, що на 384 більше, ніж за попередній аналогічний період. У тому числі захворіли 662 чоловіки, 990 жінок та 190 дітей, найменшому з яких виповнилося лише 8 днів», – ідеться в повідомленні.

Директорка Департаменту охорони здоров’я Валентина Гінзбург зазначила, що для медиків такі цифри є прогнозованим результатом легковажного ставлення киян до свого здоров’я та здоров’я близьких.

«Здається, минулі спалахи цієї підступної хвороби мало кого та мало чому навчили. Майже немає людей у масках, ніхто не дотримується дистанції, не всі прикривають носа та рота, коли кашляють і чхають… Я вже не кажу про те, що хворим взагалі варто залишатися вдома, лікуватися та чекати на повне одужання», – розповіла Гінзбург.

Очільниця Департаменту зазначила, що найефективнішим захистом від COVID-19 залишається вакцинація.Related Post