У Києві 1 листопада зареєстрований випадок захворювання на ботулізм – за попередніми даними, хворий разом із дружиною вживали в їжу рибну продукцію, придбану в продовольчому магазині на Київщині.

Чоловіка госпіталізовано, проте вакцини, яка могла б протидіяти хворобі, у медичному закладі немає.

“Постраждалий госпіталізований до реанімаційного відділення Киїської міської клінічної лікарні №3, станом на 13:00 йому не введено протиботулінічну сировотку, в зв’язку з її відсутністю”, – йдеться в повідомленні Держпродспоживслужби.

Раніше, у вересні 2016 року, в столиці зафіксували три випадки захворювання ботулізмом, однак вакцини у медзакладах досі немає.

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/botulism1.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/botulism1-150x150.jpgYuliyaЗдоров'яКиївботулізм,вакцинаУ Києві 1 листопада зареєстрований випадок захворювання на ботулізм – за попередніми даними, хворий разом із дружиною вживали в їжу рибну продукцію, придбану в продовольчому магазині на Київщині. Чоловіка госпіталізовано, проте вакцини, яка могла б протидіяти хворобі, у медичному закладі немає. 'Постраждалий госпіталізований до реанімаційного відділення Киїської міської клінічної лікарні...| Київської області та України | Kiev Time