Найбільша кількість відсутніх на заняттях через хворобу школярів спостерігається у Святошинському та Дарницькому районах.

В столиці спостерігається зростання захворюваності на грип за рахунок дитячого та дорослого населення. Так, за п’ятий тиждень епідемічного сезону було госпіталізовано 213 осіб, 137 з яких – діти. Зокрема, спостерігається зростання захворюваності серед школярів, через що в деяких навчальних закладах Києва повністю або частково призупинено навчальний процес. Про це під час брифінгу повідомив заступник голови КМДА Микола Поворозник.

“Так, наразі навчальний процес призупинено у трьох школах (№ 96, № 8 № 214) повністю та у 16 школах (119 класів) покласово. Найбільша кількість відсутніх школярів спостерігається у Святошинському та Дарницькому районах. Не закрито жодного класу у Шевченківському, Подільському, Печерському, Деснянському та Голосіївському районах”, – повідомив він.

За даними КМДА, зараз захворюваність на грип і ГРВІ в Києві перебуває на рівні, характерному для даного періоду року і є нижчим епідемічного порогу на 36,0% – тобто, про епідемію грипу в Києві наразі не йдеться.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Києві через грип школи закриють на карантин лише в тому випадку, якщо хворітимуть понад 20% учнів.

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/02/polpolp.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/02/polpolp-150x150.jpgYuliyaЗдоров'яКиївСуспільствоепідемія грипу,карантин,КМДАНайбільша кількість відсутніх на заняттях через хворобу школярів спостерігається у Святошинському та Дарницькому районах. В столиці спостерігається зростання захворюваності на грип за рахунок дитячого та дорослого населення. Так, за п'ятий тиждень епідемічного сезону було госпіталізовано 213 осіб, 137 з яких - діти. Зокрема, спостерігається зростання захворюваності серед школярів, через що...| Київської області та України | Kiev Time