Таке рішення в КМДА мотивували запровадженням профілактичних заходів з недопущення епідемії кору.

Для недопущення погіршення епідеміологічної ситуації із захворюваності на кір у столиці запроваджуються запобіжні профілактичні та протиепідемічні заходи. Про це на брифінгу повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

“Насамперед, у дитячих колективах необхідно провести перевірку дітей на наявність у них щеплень проти кору. Діти, у яких відсутні щеплення або відповідна довідка від лікаря, будуть недопущені до занять у шкільних та дошкільних навчальних закладах усіх форм власності. Звісно ж, відповідне оголошення буде попередньо розміщено у закладах освіти”, – зауважив Микола Поворозник.

Таке рішення, на думку посадовця, дозволить зменшити контакти між дітьми в можливий інкубаційний період на кір і відповідно зменшити ймовірність захворювання в дитячих колективах.

 

Інтенсивність епідемічного процесу з початку 2018 року значно зросла – станом на 10.01.2018 року зареєстровано 61 випадок захворювання на кір, із них 49 випадків серед дітей. За попередніми даними, майже всі хворі не мали щеплення проти кору через відмову.

Нагадаємо, раніше кияни звинуватили пересувний цирк “Кобзов” у розповсюдженні інфекційного захворювання.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/729_486_5a0e9b9a94b85.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/729_486_5a0e9b9a94b85-150x150.jpgYuliyaЗдоров'яКиївепідемія кору в Україні,КМДА,Микола ПоворозникТаке рішення в КМДА мотивували запровадженням профілактичних заходів з недопущення епідемії кору. Для недопущення погіршення епідеміологічної ситуації із захворюваності на кір у столиці запроваджуються запобіжні профілактичні та протиепідемічні заходи. Про це на брифінгу повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник. 'Насамперед, у дитячих колективах необхідно провести перевірку дітей на наявність у...| Київської області та України | Kiev Time