Чт. Кві 25th, 2024

В столиці збільшилася кількість хворих на кір: киян закликають до вакцинації

Тільки за 22 дні листопада діагноз “кір” було встановлено 23 киянам; 12 із них – діти.

Як повідомив заступник голови КМДА Микола Поворозник, в Києві спостерігається ріст захворюваності на кір. З 79 зареєстрованих випадків 23 випадки прийшлося на листопад. Показово, що заразитися інфекційною хворобою можуть як діти, так і дорослі, проте завчасно зроблене щеплення може вберегти від зараження. В крайньому випадку – полегшити перебіг хвороби.

“Станом на 23 листопада в столиці зареєстровано 79 випадків захворювання на кір. 63 хворих (у тому числі 52 дитини) було госпіталізовано. Понад 40% мали важку форму захворювання. На щастя, летальних випадків наразі вдається уникати. Проте пам’ятаймо, що кір – серйозна інфекційна хвороба, через яку страждають і дорослі, і діти. До речі, зі всіх захворілих лише 3 дитини мали щеплення, які хоч і не вберегли від хвороби, але значно полегшили її перебіг”, – зазначив Микола Поворозник.

Микола Поворозник повідомив, що Київ забезпечений вакцинами проти кору в достатній кількості, тож здійснити щеплення можна попередньо звернувшись до медичного закладу первинної ланки за місцем реєстрації. Дітям до 18 років щеплення КПК в Україні роблять безкоштовно.Related Post