Серію популярних в Україні таблеток “Амброксол”, які виробляє фармацевтична компанія “Лекхім-Харків” заборонили. Таке рішення ухвалила Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками.

Препарат від кашлю незареєстрований в Україні і виготовлений для ринку Республіки Узбекистан.

Крім того, під заборону потрапив не тільки “Амброксол”, а й антигистамин “Дексаметазон” (розчин для ін’єкцій), таблетки “Нітрогліцеприн”, розчин для ін’єкцій “Но-Х-ша”, таблетки “Супарастилін”, таблетки “Трисептол” та антибіотик “Цефтриаксон” (порошок для приготування ін’єкцій).

У зв’язку з цим Держлікслужба зобов’язала всі суб’єкти держдіяльності перевірити наявність заборонених серій даних препаратів і в разі виявлення вжити заходів для їхнього вилучення з обороту і подальшої утилізації або знищення.

Повідомляє ТСН.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/1-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/1-707x400-150x150.jpgКиївTimeЗдоров'яСуспільствозаборона,ліки,УкраїнаСерію популярних в Україні таблеток 'Амброксол', які виробляє фармацевтична компанія 'Лекхім-Харків' заборонили. Таке рішення ухвалила Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками. Препарат від кашлю незареєстрований в Україні і виготовлений для ринку Республіки Узбекистан. Крім того, під заборону потрапив не тільки 'Амброксол', а й антигистамин 'Дексаметазон' (розчин для ін'єкцій),...| Київської області та України | Kiev Time