Site icon Новини Києва

До UkraineInvest за протекції афериста з всеукраїнською славою затесався Назарій Волянський

До UkraineInvest – урядового офісу із залучення та підтримки інвестицій, створеного у 2016 році для залучення прямих іноземних інвестицій та допомоги існуючим інвесторам у розширенні свого бізнесу в Україні – за протекції афериста з всеукраїнською славою затесався Назарій Волянський.

Із моменту створення офісу як консультативно-дорадчого органу, підзвітного Прем’єр-міністру України, UkraineInvest трансформувався у державну установу, яка забезпечує інвесторів комплексною підтримкою.

У лютому 2021 року Уряд України визначив UkraineInvest уповноваженою установою для підтримки інвестиційних проектів, які мають намір отримати державну підтримку. UkraineInvest допомагає інвесторам у процесі подання заявки для отримання державної підтримки, встановленні комунікації з органами державної влади та місцевого самоврядування. Представників UkraineInvest іронічно називають у народі «інвестнянями».

Щодо одного з «інвестнянь» Назарія Волянського, начальника Управління міжнародних відносин та комунікацій UkraineInvest, відомо, що він є представником інтересів одіозного забудовника, за яким тягнеться шлейф скандалів, Максима Микитася. Назарій працював у ЗМІ з 2012 рок, закінчив факультет журналістики ЛНУ імені Івана Франка. У 2021 вступив до аспірантури ЛНУ ім. Івана Франка для здобуття наукового ступеня доктора філософії. З 2014 року в Києві працював на всеукраїнських телеканалах на посадах: випускового редактора, міжнародного редактора, а також очолював міжнародні департаменти. У 2021 році був призначений на посаду директора дирекції корпоративних комунікацій у Торгово-промисловій палаті України.

Волянський був залучений будівельними аферистами для системного медійного «прання» своєї брудної білизни. Так, 19 вересня 2022 року Назарій Волянський організував і провів пресконференцію у київському Chamber Plaza, метою якої було відбілювання репутації власника ТОВ «Укрбуд Девелопмент» Максима Микитася, на якій нема де ставити чистого клейма. За даними авторитетного видання «Дзеркало тижня», «Укрбуд» – це шалена за розмахом і нахабством корупційна афера. І особливу роль в цій історії відіграє Максим Микитась, який спочатку розпорядженням Кабміну був призначений на посаду голови Держкорпорації, а згодом став депутатом та активно використовував службове становище у власних інтересах. За цей час бренд Державної корпорації не тільки працював на користь приватних компаній, а й використовувався для ошукування простих громадян.

Зазначимо, що за різними оцінками, від будівельних афер в Україні постраждало понад 100 тисяч сімей. Зрозуміло, що «інвестняня», за плечима в котрої така історія, буквально підриває довіру до справи залучення прямих іноземних інвестицій та допомоги існуючим інвесторам у розширенні свого бізнесу в Україні.Exit mobile version