Site icon Новини Києва

Офтальмологічна клініка Visiobud: сучасна і якісна діагностика та лікування зору

Офтальмологічна клініка Visiobud: сучасна і якісна діагностика та лікування зору
Офтальмологічна клініка Visiobud: сучасна і якісна діагностика та лікування зору у м. Київ

Офтальмологічна клініка Visiobud – це сучасна медична установа, яка спеціалізується на хірургічному та консервативному лікуванні переднього та заднього відрізків ока.

Офтальмологічна клініка Visiobud: Будуємо здоровий зір!

Офтальмологічна клініка VISIOBUD цє медична установа, що діє згідно з ліцензіями, виданими Міністерством охорони здоров’я України. VISIOBUD знаходиться у місті Київ, за адресою: просп. Валерія Лобановського, 17. Сучасна офтальмологічна клініка Visiobud у Києві оснащена найсучаснішим обладнанням, а її персонал складається з висококваліфікованих лікарів та медсестер.

Клініка VISIOBUD – спеціалізується у діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань очей. Тут працюють лікарі-офтальмологи, які мають спеціальні знання та навички в області офтальмології.

Офтальмологічна клініка VISIOBUD пропонує:

 1. Огляд та діагностика: Лікарі виконують огляд пацієнтів, вимірюють зорову гостроту, проводять офтальмоскопію та інші процедури для визначення стану очей.
 2. Лікування захворювань очей: Офтальмологи VISIOBUD лікують різні захворювання, такі як катаракта, глаукома, кон’юнктивіт, діабетична ретинопатія та інші.
 3. Хірургічні втручання: Офтальмологи VISIOBUD проводять різні хірургічні операції на очах, включаючи видалення катаракти, корекцію зору лазером, лікування захворювань рогівки та інші процедури.
 4. Корекція зору: Лікарі VISIOBUD надають послуги з корекції зору, такі як підбір окулярів чи контактних лінз, виправлення астигматизму та інші методи.
 5. Діагностика та лікування дітей: Офтальмологи VISIOBUD спеціалізуватися на діагностиці та лікуванні очних захворювань у дітей.
 6. Профілактичні огляди: Лікарі VISIOBUD рекомендують пацієнтам проводити регулярні огляди для виявлення проблем та їх попередження.
 7. Дослідження та новітні технології: Офтальмологічна клініка VISIOBUD є сучасним медичним закладом, який слідкує за світовими дослідженнями та впроваджує новітні технології у сфері офтальмології.

Офтальмологічна клініка VISIOBUD грає важливу роль у збереженні зору та лікуванні різних очних захворювань, надаючи пацієнтам доступ до кваліфікованої медичної допомоги у області офтальмології.

Послуги офтальмологічної клініки Visiobud

Офтальмологічна клініка VISIOBUD вже більше років успішно надає увесь спектр офтальмологічних послуг у м. Київ.

Офтальмологічна клініка VISIOBUD надає такі послуги:

 1. Лікування катаракти: Хірургічне втручання для видалення помутніння кришталика та імплантація штучного.
 2. Лікування глаукоми: Медикаментозні та хірургічні методи для зниження тиску всередині очей.
 3. Вітреоретинальна хірургія: Лікування захворювань сітківки та скловидного тіла.
 4. Пластична хірургія: Корекція вроджених аномалій або відновлення зовнішнього вигляду очей.
 5. Рефракційна заміна кришталика: Хірургічне втручання для виправлення проблеми зору та корекції фокусування.
 6. Лазерне лікування: Використання лазера для лікування різних захворювань очей, таких як ретинопатія.
 7. Консервативне лікування захворювань ока: Лікування за допомогою медикаментів та процедур, які не потребують хірургічного втручання.
 8. Консультація офтальмолога: Надання порад та консультацій щодо здоров’я очей.
 9. Комплексні програми обстеження: Комплексні обстеження для виявлення захворювань та профілактики.
 10. Річні програми моніторингу: Програми для постійного моніторингу здоров’я очей.
 11. Дитяча офтальмологія: Спеціалізоване обстеження та лікування захворювань очей у дітей.
 12. Лікування амбліопії: Корекція “ледачого” ока.
 13. Апаратне лікування очей: Використання спеціальних приладів для відновлення здоров’я очей.
 14. Лікування пресбіопії та макулодистрофії: Корекція вікових змін у зорі та лікування захворювань макули.

Ці послуги дозволяють пацієнтам офтальмологічної клініки VISIOBUD отримати комплексну допомогу у лікуванні та діагностиці різних захворювань очей, від простих консультацій до складних хірургічних втручань.

YouTube video player

Відділення офтальмологічної клініки VISIOBUD

Відділення офтальмологічної клініки VISIOBUD спеціалізуються на різних аспектах діагностики, лікування та профілактики захворювань очей.

У клініці VISIOBUD діють такі відділення:

 1. Консультативне відділення:
  • Надання консультацій пацієнтам, встановлення попередніх діагнозів та рекомендацій щодо лікування.
 2. Діагностичне відділення:
  • Проведення обстеження очей за допомогою різних діагностичних методів, таких як офтальмоскопія, ангіографія, периметрія та інші для встановлення точного діагнозу.
 3. Лазерне відділення:
  • Використання лазерів для лікування різних захворювань очей, таких як ретинальна лазерна коагуляція для лікування ретинопатії.
 4. Ретинальне відділення:
  • Спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань сітківки (ретини), включаючи ретинальну діаґностику та хірургічне лікування.
 5. Відділення хірургії переднього сегмента ока:
  • Спрямоване на лікування захворювань переднього сегмента очей, таких як катаракта, глаукома, корекція астигматизму та інші проблеми цієї частини очей.

Ці відділення співпрацюють для забезпечення комплексної та спеціалізованої медичної допомоги у сфері офтальмології, покриваючи різні аспекти діагностики, лікування та обстеження захворювань очей.

Записатися на прийом до лікаря-офтальмолога можна за телефонами: +38(096)249-88-88; +38(066)249-88-88 або через веб-сайт офтальмологічної клініки VISIOBUD: https://www.visiobud.com/.

Для захисників України VISIOBUD пропонує безкоштовне обстеження, консультації та лікування захворювань, що виникли внаслідок участі у бойових діях.

Офтальмологічна клініка VISIOBUD – це можливість бачити прекрасний світ, насолоджуватися барвами природи та жити на повну!

 Exit mobile version