Site icon Новини Києва

Видалення кісти зуба у Дніпрі: стоматологічне лікування зубів будь-якої складності у клініці Дантист

Зуби є важливою частиною нашого організму, і їх правильний догляд та здоров’я важливі для загального стану здоров’я, тому лікування зубів це дуже важливий процес у нашому житті.

Клініка Дантист: стоматологічне лікування зубів будь-якої складності у м. Дніпро

Мережа клінік “Дантист” виконує стоматологічне лікування зубів будь-якої складності у місті Дніпро. Стоматологічні центри “Дантист” існують більше 10 років і відомі в регіоні своїми висококваліфікованими лікарями-стоматологами, які працюють на новітньому та сучасному обладнанні. Стоматологічне лікування у клініці “Дантист” включає в себе широкий спектр процедур для лікування і підтримки здоров’я зубів та ротової порожнини. Це лікування зубів, видалення зубів, лікування ясен, ортодонтичні послуги, імплантологія, естетична стоматологія, лікування кісти зуба та видалення кісти зуба та інші процедури, про які більш детально Ви зможете дізнатись тут. Стоматологічне лікування може бути лікуванням будь-якої складності, і воно виконується кваліфікованими та досвідченими стоматологами мережі клінік “Дантист”.

Основні види стоматологічного лікування зубів у “Дантист”:

 1. Лікування зубів: Це може включати в себе пломбування карієсу, лікування кореневих каналів, відновлення пошкоджених або відсутніх зубів за допомогою коронок або мостів.
 2. Ортодонтичне лікування: Ортодонтичні послуги включають вирівнювання зубів та корекцію прикусу за допомогою брекетів, ретейнерів або прозорих трейнерів.
 3. Естетична стоматологія: Це може бути відбілювання зубів, встановлення вінірів (тонкі керамічні оболонки на передній поверхні зубів) або інші процедури для покращення зовнішнього вигляду зубів і посмішки.
 4. Імплантологія: Встановлення зубних імплантатів для заміни втрачених зубів.
 5. Хірургічні процедури: Видалення зубів мудрості, хірургічне лікування ясен, видалення кіст та інші хірургічні втручання.
 6. Профілактика та гігієна: Регулярні чистки зубів, лікування пародонтальних захворювань, видалення зубного нальоту і зубного каменю.
Стоматологічне лікування зубів у м Дніпро стоматологічна клініка Дантист
Стоматологічна клініка “Дантист”: лікування зубів будь-якої складності у місті Дніпро

Видалення кісти зуба верхньої щелепи у клініці Дантист

Одна з найбільш затребуваних послуг у клініці “Дантист” – це лікування кісти зуба та видалення кісти зуба верхньої щелепи. Кіста зуба – це серйозна патологія запального характеру, яка являє собою капсулу зі щільними стінками, заповнену рідиною. Кіста зуба верхньої щелепи – це вид кісти, який розвивається в кістковому тканині верхньої щелепи поблизу коренів зубів. Ці кісти можуть бути різних розмірів і форм, і вони зазвичай класифікуються за типом зуба, біля якого вони знаходяться. Фахівці стоматологічної клініки “Дантист” лікують та видаляють кісту на найвищому рівні.

Існують декілька типів кіст зуба:

 1. Радикулярна кіста (кіста кореня): Ця кіста розвивається поблизу коренів зуба, зазвичай через запалення кореневого каналу або через інфекцію коренів зуба. Радикулярні кісти часто виявляються під час рентгенівського дослідження під час стоматологічного обстеження. Лікування може включати видалення кореневого зуба, лікування кореневого каналу або хірургічне видалення кісти.
 2. Дентігерова кіста: Це тип кісти, який розвивається з комірки, яка може розвиватися в зубі, але не розвивається в нормальний зуб. Дентігерові кісти можуть бути великими та призводити до розриву слизової оболонки та порушення структури щелепи. Лікування полягає в хірургічному видаленні кісти.
 3. Фолікулярна кіста: Ця кіста розвивається навколо зуба, який виникає в щелепі, але не виростає або застрягається. Фолікулярні кісти часто асоціюються з мудрими зубами (зубами мудрості), і лікування включає видалення цього зуба та кісти.
 4. Кіста параортальна (Сінусова кіста): Ця кіста розвивається в щелепі поблизу верхньої щелепи і може бути пов’язана з синусом. Вона може стати видимою на зовнішній частині щелепи. Лікування включає хірургічне видалення кісти.

Лікування кісти зуба може залежати від типу та розміру кісти, її місцезнаходження, а також від ступеня незручностей, які вона викликає. Лікування кісти зуба верхньої щелепи виконується стоматологом або хірургом-стоматологом. Важливо проконсультуватися з фахівцем клініки “Дантист” для правильної діагностики і розробки плану лікування, оскільки лікування може варіюватися в залежності від типу та розміру кісти. У деяких випадках лікування може включати хірургічне видалення, а в інших – консервативні методи, такі як аспірація та лікування кореневого каналу.

Видалення кісти зуба верхньої щелепи – це хірургічне процедурне втручання, яке також виконує стоматолог або хірург-стоматолог. Кіста на щелепі може виникнути з різних причин, і вона може потребувати видалення, якщо вона стає причиною болю, дискомфорту, інфекції або загрози здоров’ю зубів або навколишніх тканин.

Видалення кісти зуба у Дніпрі стоматологічне лікування зубів будь-якої складності у клініці Дантист
Стоматологічна клініка “Дантист”: лікування або видалення кісти зуба у м Дніпро

Процедура видалення кісти зуба:

 1. Підготовка до процедури: Перш ніж виконати видалення, стоматолог проводить рентгенографію або CT-скан для отримання більш детальної інформації про кісту та її розміри.
 2. Місцева анестезія: Перед процедурою вам буде видача місцевої анестезії для забезпечення безболісного видалення.
 3. Видалення кісти: Стоматолог робить доступ до кісти, можливо, зробивши невеликий надріз в слизовій оболонці ротової порожнини. Після цього він видаляє кісту та будь-який її вміст.
 4. Шви і пломбування: Після видалення кісти стоматолог може застосувати шви для закриття рани, якщо це необхідно. Якщо видалення кісти велике або залишає велику порожнину в щелепі, то може бути встановлений пломбувальний матеріал для заповнення порожнини.
 5. Постопераційний догляд: Після процедури стоматолог може назначити рекомендації для постопераційного догляду, включаючи ліки для зменшення запалення та болю, дієту та інші вказівки щодо догляду за раною.

Фахівці клініки “Дантист” відзначають, що видалення кісти – це процедура, яка виконується за допомогою професіоналів і вимагає точної діагностики та управління. Після процедури важливо дотримуватися всіх рекомендацій стоматолога для швидкого і успішного відновлення. Це може включати вживання ліків для зменшення запалення і болю, якщо це необхідно, а також дотримання правил гігієни ротової порожнини.  Якщо у вас є кіста на щелепі, консультуйтеся з стоматологом або хірургом-стоматологом для проведення оцінки та розробки найкращого плану лікування для вашого конкретного випадку.

При виборі стоматологічної послуги важливо звертатися до досвідченого стоматолога і обговорювати свої потреби та побажання. Регулярні візити до стоматолога для профілактичних обстежень і чисток допоможуть підтримувати здоров’я вашої ротової порожнини і попереджувати виникнення серйозних стоматологічних проблем.Exit mobile version