Site icon Новини Києва

Окупанти мріють покарати організаторів “водної блокади” Криму

Окупанти мріють покарати організаторів “водної блокади” Криму

Окупанти мріють покарати організаторів “водної блокади” Криму

Один з керівників так званого “парламенту” Криму Єфім Фікс вважає, що організатори “блокади” окупованого Росією півострова будуть притягнуті до кримінальної відповідальності – підготовка необхідних документів для подачі позову до російського суду вже майже завершена.

Про це повідомляє російське пропагандистське видання РИА Новости.

“Робоча група з оцінки збитків”, організована окупаційною владою Криму, зібрала інформацію про 12 громадян України, яких називає організаторами або тими, хто виправдовує “блокаду” Криму. Йдеться про водні, енергетичні, продовольчі та транспортні обмеженнях півострова.

Цю інформацію “група” передала до правоохоронних органів Росії.

Попередньо, окупанти оцінили свої збитки в 1,47 трильйона рублів.

“Слідчі органи працюють по притягненню до кримінальної відповідальності організаторів блокади. Наша робоча група вже завершує підготовку всіх необхідних документів для подачі позову до судових органів про визнання та стягнення збитків, завданих півострову водною блокадою. Щойно ми цю суму підтвердимо усіма необхідними документами, позов буде переданий до суду” розповів Фокс.

Північно-Кримський канал був відкритий 1963 року, до 2014 року він забезпечував до 85% потреб Криму в прісній воді (понад 1,2 млрд. м³ на рік).

Канал було перекрито силами українських патріотів, всупереч українській владі, в 2014 році після окупації Криму Росією. Тимчасову греблю будували з металевих конструкцій та мішків із піском.

«Аргумент»Exit mobile version