Нд. Тра 5th, 2024

Київ Time – новини Києва та України

Інтернет видання КievTime висвітлює для вас найважливіші, оперативні та достовірні новини Києва та України. Наші журналісти цілодобово стежать за життям міста та оперативно реагують на всі важливі події.

Інформаційні матеріали викладаються  українською мовою відповідно до Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної».

Головними принципами роботи інтернет-видання КievТime є оперативність, швидкість інформування читача про всі важливі події, що відбуваються в країні та столиці, точність і повнота переданої інформації. Аналітичні статті та експертні думки,  повною мірою пояснюють читачам, що означають ті чи інші події, і яким буде їхній вплив на життя України в майбутньому.

Автори інформаційних матеріалів мають право на власну думку та свободу вираження поглядів. Автор не може бути притягнутий до відповідальності за висловлення оціночних суджень. Оціночними судженнями, за винятком наклепу, є висловлювання, які не містять фактичних даних, критика, оцінка дій, а також висловлювання, що не можуть бути витлумачені як такі, що містять фактичні дані, зокрема з огляду на характер використання мовно-стилістичних засобів.

Автори редакції КievTime

Коваленко Олег

Закінчив Київський Національний Університет Культури і Мистецтв. Висвітлюю соціальні, політичні та економічні теми. В команді КievТime з 2017 року.

Кузьменко Світлана

Закінчила Інститут журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Професійна діяльність розпочалася у 2010 році, у сфері ЗМІ – з 2017 року.   Спеціалізується на написанні матеріалів про соціальне життя в Україні. В команді КievТime з 2020 року.

Ткаченко Віктор

Навчався в НПУ імені М.П. Драгоманова, редактор за освітою.  Спеціалізується на висвітленні подій суспільно-політичної тематики, а також новинах міжнародної політики. В команді КievТime з початку заснування.

Колесник Кирило

Навчався у Харківському університеті імені Каразіна, отримав диплом з політології. У журналістиці із 2008 року. В команді КievТime з 2020 року.

Дмитрієва Євгенія

Випускниця Київського університету культури, факультет мистецтв. Працювала  у редакції столичної інформаційно-музичної радіостанції. Спеціалізується на написанні матеріалів про здоров’я, психологію. З травня 2023 року працює в команді КievТime.

 

Контакти

Адреса редакції:

м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 17/52, оф. 73
e-mail редакції: [email protected]