Уряд Японії виділив $170 млн на відновлення України. Кошти буде спрямовано передусім на відбудову пошкодженої ракетними атаками критичної інфраструктури.

Про це повідомила пресслужба Мінінфраструктури України.

Беззаперечним пріоритетом на цьому етапі відбудови є відновлення критичної інфраструктури, необхідної для забезпечення базових потреб громадян. Це необхідний крок для повернення українців до своїх будинків та підтримки економічного розвитку в регіонах“, – зазначив віцепрем’єр-міністр із відновлення України Олександр Кубраков.

Зазначається, що допомога передбачатиме надання японськими партнерами товарів та послуг, необхідних для відновлення.

Нагадаємо, що уряд Японії виділив 95 мільйонів доларів на відновлення критичної інфраструктури України – кошти будуть направлені Програмі розвитку ООН (ПРООН) в рамках партнерської угоди.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2023/02/yaponiya.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2023/02/yaponiya-150x150.jpgadminЕкономікавідновлення інфраструктури,ЯпоніяУряд Японії виділив $170 млн на відновлення України. Кошти буде спрямовано передусім на відбудову пошкодженої ракетними атаками критичної інфраструктури. Про це повідомила пресслужба Мінінфраструктури України. “Беззаперечним пріоритетом на цьому етапі відбудови є відновлення критичної інфраструктури, необхідної для забезпечення базових потреб громадян. Це необхідний крок для повернення українців до своїх будинків та підтримки економічного...| Київської області та України | Kiev Time