У результаті пожежі постраждало четверо людей, один з них – рятувальник. Наразі на місці події проводять обстеження працівники поліції, фахівці-експерти, з’ясовуються причини пожежі, умови зберігання легкозаймистих речовин. 

Вчора, 3 травня, о 17.46 год. до Білоцерківського відділу поліції надійшло повідомлення про те, що у промзоні міста в одному зі складських приміщень сталося займання цистерни з невідомою речовиною.

На місці події одразу прибули слідчо-оперативна група, рятувальники. Встановлено, що складське приміщення орендоване для роздрібної та оптової торгівлі лакофарбовою продукцією.

Поки що з невстановлених причин з цистерни, яка була наповнена невідомою речовиною, зірвало кришку, яка пролетіла майже 200 м і на території сусіднього підприємства травмувала працівницю.

Після чого сталося загорання ємкості. У результаті пожежі дві працівниці складу отримали термічні опіки різного ступеня тяжкості. Одна з них  з тяжкими опіками знаходиться в реанімаційному відділенні лікарні.

За даним фактом відкрите кримінальне провадження за ч. 1 ст. 270 Кримінального кодексу України (Порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки, якщо воно спричинило виникнення пожежі, якою заподіяно шкоду здоров’ю людей або майнову шкоду у великому розмірі).

Триває слідство.

Повідомляє відділ комунікації поліції в Київській областіhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/BTS-pozh1-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/BTS-pozh1-707x400-150x150.jpgКиївTimeБіла ЦеркваКиївська областьКриміналСуспільствоБіла Церква,пожежа,Поліція,складУ результаті пожежі постраждало четверо людей, один з них – рятувальник. Наразі на місці події проводять обстеження працівники поліції, фахівці-експерти, з’ясовуються причини пожежі, умови зберігання легкозаймистих речовин.  Вчора, 3 травня, о 17.46 год. до Білоцерківського відділу поліції надійшло повідомлення про те, що у промзоні міста в одному зі складських приміщень...| Київської області та України | Kiev Time