Підозрюваний виступав посередником посадовця Держкадастру Київщини, який вимагав та отримав від громадянина 3 тисячі доларів США за реєстрацію двох земельних ділянок і затвердження проекту землеустрою на території однієї з сільських рад у Вишгородському районі.

Задокументували злочинну діяльність посередника працівники Слідчого управління поліції Київщини та Управління захисту економіки за процесуальним керівництвом військової прокуратури Київського гарнізону.

Під час обшуку в його автомобілі поліцейські виявили та вилучили гроші.

Наразі тривають слідчі дії щодо документування злочинної діяльності інших фігурантів справи. Відкрито кримінальне провадження за ст. 369-2 (зловживання впливом) Кримінального кодексу України.

Повідомляє 27 червня відділ комунікації поліції Київської області.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/dhz-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/dhz-707x400-150x150.jpgКиївTimeКиївська областьКриміналСуспільствоДержкадстр Київщини,земельні питання,земля,Київщина,Поліція,посередник посадовця,хабарПідозрюваний виступав посередником посадовця Держкадастру Київщини, який вимагав та отримав від громадянина 3 тисячі доларів США за реєстрацію двох земельних ділянок і затвердження проекту землеустрою на території однієї з сільських рад у Вишгородському районі. Задокументували злочинну діяльність посередника працівники Слідчого управління поліції Київщини та Управління захисту економіки за процесуальним керівництвом...| Київської області та України | Kiev Time