Сб. Кві 27th, 2024

Спортсмени з Києва завоювали золото на ІІІ Європейських іграх

Чер26,2023

Вихованці Школи вищої спортивної майстерності міста Києва Ксенія Байло та Кирило Болюх виграли золото в синхронних стрибках у воду з 10-метрової вишки. Наші спортсмени посіли перше місце, набравши у фіналі 322,68 бала.

Про це повідомила директорка Департаменту молоді та спорту КМДА Юлія Хан.

Крім того, за підсумками змагань змішаних команд (3 м трамплін/10 м вишка) у стрибках у воду українська четвірка у складі Олексій Середа, Ксенія Байло, Данило Коновалов та Анна Письменська виборола «золото», піднявшись на найвищу сходинку п’єдесталу ІІІ Європейських ігор.

Випередивши суперників з Італії та Іспанії і набравши 438,30 бала, наші спортсмени принесли Україні третю «золоту» медаль!

Дві нагороди мають і представники Київщини, повідомили у КОВА.

Іван Семикін здобув срібло в дисципліні «веслування на байдарках та каное» у складі чоловічої команди на байдарці-четвірці Олег Кухарик / Ігор Трунов / Дмитро Даниленко / Іван Семикін на дистанції 500 м.

Артур Фельфнер виборов бронзу в метанні списа. 19-річний спортсмен показав найкращий результат сезону, оновивши світовий рекорд серед атлетів до 23 років, — 82,24 м.

Після першого тижня Європейських ігор-2023 збірна України із 11 золотими, 7 срібними та 4 бронзовими нагородами посідає третє місце у медальному заліку.

Нагадаємо, на ІІІ Європейських іграх-2023 у 20 видах спорту змагаються 86 київських спортсменів. Загалом Україну представляють 263 спортсмени у 27 змагальних дисциплінах.