Ср. Тра 22nd, 2024

У Києві введуть оновлені спецперепустки на авто для комендантської години

Сер31,2023 #Київ #перепустки

У Києві з 25 вересня введуть перепустки нового формату на автомобілі для пересування містом під час комендантської години, яка триває у столиці з 00:00 до 05:00.

Жителі та гості столиці, які мають право на пересування містом у цей період, можуть подавати заявки на отримання документа нового зразка з наступного понеділка, повідомляє КМВА.

Звертатись слід з 4 вересня до Центрального управління Військової служби правопорядку, що розташований у Києві за адресою проспект Перемоги, 55/2, номер телефону (044) 456-47-27.

“Згідно процедури, старі перепустки мають бути повернуті до Центрального управління Військової служби правопорядку”, – зазначив начальник КМВА Сергій Попко.

Під час комендантської години користуватися спецперепустками можуть лише ті, хто відноситься:

  • до підрозділів сектору безпеки та оборони України,
  • критичної інфраструктури міста,
  • органів державної влади.

Для всіх інших у столиці з 00:00 до 05:00 заборонено перебувати на вулиці та у громадських місцях та переміщатися транспортом без спецперепустки або пішки. Виняток – під час оголошення повітряної тривоги можна лише дійти до найближчого укриття.

Як пояснили в КМВА, система перепусток має систематично оновлюватися, щоб ними користувалися лише ті, хто має на це право.

“Нагадую, що ці перепустки заборонено розміщувати під склом авто або на іншому видному місці. Вони виключно пред’являються на вимогу правоохоронців чи військових… Мешканцям та гостям міста Києва нагадую – комендантська година є обов’язковою нормою в умовах воєнного стану. Тож будьте свідомими і не порушуйте правила”, – закликав Попко.

Зауважимо, що у разі порушення вимог комендантської години порушників затримують та доставляють до підрозділів Національної поліції.

Фото: facebook.com/patrolpolice.gov.ua.Related Post