За фактом насильства щодо працівника правоохоронного органу розпочато кримінальне провадження.

Розшуковці відпрацьовували оперативну інформацію, яка надійшла у рамках кримінального провадження щодо шахрайства з квартирою у Солом’янському районі. Прибувши на місце події, поліцейські побачили двох чоловіків, які виносили меблі з помешкання. Під час опитування цих чоловіків до працівників поліції підійшов невідомий громадянин та почав конфліктувати. Він спробував відібрати документи на квартиру, а потім ударив поліцейського.

Правоохоронця госпіталізували. Нападника затримали та доставили до управління поліції. Чоловік відмовлявся надавати свої дані, однак поліцейські встановили: він – місцевий мешканець, 1986 р.н.

За фактом побиття поліцейського відкрито кримінальне провадження за ч. 2  ст. 345 (Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) Кримінального кодексу України. Нападнику оголошено про підозру, йому загрожує до п’яти років позбавлення волі.

Відділ комунікації поліції Києваhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/V-Dnepropetrovskoj-oblasty-na-odnoj-yz-ulyts-goroda-byly-najdeny-ostanky-cheloveka.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/V-Dnepropetrovskoj-oblasty-na-odnoj-yz-ulyts-goroda-byly-najdeny-ostanky-cheloveka-150x150.jpgKiev-TimeКиївКиїв,ПоліціяЗа фактом насильства щодо працівника правоохоронного органу розпочато кримінальне провадження. Розшуковці відпрацьовували оперативну інформацію, яка надійшла у рамках кримінального провадження щодо шахрайства з квартирою у Солом’янському районі. Прибувши на місце події, поліцейські побачили двох чоловіків, які виносили меблі з помешкання. Під час опитування цих чоловіків до працівників поліції підійшов невідомий...| Київської області та України | Kiev Time