Київські поліцейські під час патрулювання Оболонського району затримали на гарячому вуличного грабіжника. Про це повідомили 20 жовтня в поліції Києва.

На вулиці Полярній чоловік напав на перехожу жінку, зірвав з неї сережки, ланцюжок з підвіскою і намагався відібрати сумку. Крики потерпілої про допомогу почув проїжджав повз патруль.

Поліцейські затримали грабіжника – 37-річного жителя Херсонської області, раніше судимого за скоєння аналогічного злочину.

Затриманому загрожує до 6-ти років позбавлення волі за статтею 186 (Грабіж) КК.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/10/U-Oblonskomu-rajoni-pograbuvaly-zhinku.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/10/U-Oblonskomu-rajoni-pograbuvaly-zhinku-150x150.jpgKievTime-HistoryКриміналКиїв,кримінал,ОблоньКиївські поліцейські під час патрулювання Оболонського району затримали на гарячому вуличного грабіжника. Про це повідомили 20 жовтня в поліції Києва. На вулиці Полярній чоловік напав на перехожу жінку, зірвав з неї сережки, ланцюжок з підвіскою і намагався відібрати сумку. Крики потерпілої про допомогу почув проїжджав повз патруль. Поліцейські затримали грабіжника -...| Київської області та України | Kiev Time