Чт. Тра 23rd, 2024

У столичному Центрі освіти Оптіма правоохоронці влаштували “маскишоу” та зірвали заняття

Optima School, онлайн школа ОптімаOptima School, онлайн школа Оптіма

У столичному Центрі освіти “Оптіма” (Optima School) правоохоронці влаштували “маскишоу”: зірвали заняття та запис освітнього контенту, – про це в своєму блозі на сайті Цензор.НЕТ повідомив ветеран війни, волонтер Ярослав Бондаренко.

В статті “Шоу без масок: столичні правоохоронці почали кошмарити школи. Дитячим садкам – готуватися?” Ярослав Бондаренко повідомив, як військовослужбовець ЗСУ, діти якого навчаються в онлайн-школі «Оптіма» став свідком зухвалих дій правоохоронних органів:

Останніми роками в Україні стали неабияк популярні такі слова, як «маскишоу» та «кошмарити». Рейдерство, рекет, вимагання та примус до хабарів в сучасній Україні вже не обходиться без силових структур та підкупів слідчих, прокурорів та суддів. Зухвалі ділки вже порахували, що так швидше, безпечніше та доступніше.

Столичні правоохоронні органи перевершили себе та почали кошмарити освітні заклади. 10.01.2024 року вони влаштували «маскишоу» у відомому Центрі освіти «Оптіма». І це були не просто «маскишоу», це були «маскишоу» з пристрастям, ніби правоохоронці штурмували не вчителів у онлайн школі, а бандитське озброєне злочинне угрупування, колумбійський наркокартель або штаб російських диверсантів.

Наліт на школу, «розмазана» охорона школи, “зачистка” кабінетів, знущання над переляканими вчителями і як результат – зірвані уроки тисяч дітей. За цим безладдям споглядав наш побратим, військовослужбовець ЗСУ, діти якого навчаються в онлайн-школі «Оптіма». Він розповів про те, що силовики влаштували у навчальному закладі, та більш за все його обурило, що «елітний спезназ», високі, здорові, красиві мордаті чоловіки, вдягнуті «з голочки» та з ніг до голови у амуніції, яку і на фронті не бачили, свої «бойові» навички демонструють в тилу у столиці та на звичайних вчителях, а ні на передовій, де їх знання та вміння були б більш потрібні.

Щоб зрозуміти усе «дно» з боку дій правоохоронців, підемо коротко по порядку.

Центр освіти «Оптіма»

Центр освіти «Оптіма» – це перша дистанційна школа України. «Оптіма»  – це онлайн школа, яка є лідером дистанційного навчання. З початком повномасштабного вторгнення Україна отримала мільйони біженців, діти перестали відвідувати школи. Центр освіти «Оптіма» надав усім біженцям, переселенцям та нужденним безкоштовний доступ до навчання. У 2022році на дистанційній платформі онлайн-школи, 24 години на добу безкоштовно навчались більше 100тис дітей.

Окрім цього, керівництво та вчителі школи приймають активну участь у допомозі ЗСУ. На допомогу Захисникам Центрі освіти «Оптіма» передав на допомогу військовим більше 5 млн грн. Щоб зрозуміти активну громадянську позицію школи та керівництва  – достатньо подивитися на стіни учбового закладу, де висять підписані на фронті наші прапори та численні подяки від військових частин.

«Оптіма» проводить благодійні випускні, забезпечує безкоштовне навчання для дітей наших Героїв.

«Маскишоу» та зухвалий наліт правоохоронців

Штурм школи розпочався о 10й годині ранку. Боєць ЗСУ, дві доньки якого безкоштовно навчаються у школі знаходився у холі та очікував зустрічі з керівництвом закладу, про яку було заздалегідь домовлено. Йому дали тиждень відпустки, і він заїхав у навчальний заклад, щоб передати подяку від підрозділу, який забезпечується керівництвом школи. Він привіз підписаний прапор. Він розповів, як елітно екіпіровані правоохоронці вломилися у школу і по суті «розмазавши» охорону почали ломитися в усі кабінети ти зганяти працівників школи у коридор і тримати там.

Вчителі намагалися пояснити, що прямо зараз іде навчальний процес, що тисячі дітей з різних країн зараз підключені до онлайн занять та чекають свого вчителя, але їх ніхто не бажав почути. Діти, що були на онлайн уроках бачили та чули крики страшних дядьків в амуніції та зі зброєю, які виганяли їх вчителів з класу. Окрім онлайн-занять були зірвані і студійні записи учбового контенту.

Так, в оточенні силовиків, вчителів та співробітників школи протримали у коридорі більше 5ти годин. Захисник зміг зустрітися з керівництвом та передати подяки від підрозділу лише після 15 години дня…

Висновок: навіщо «кошмарили» навчальний заклад

На питання «що відбувається?» керівництво Центру освіти «Оптіма» відповіло Захиснику, що все добре, не переймайтеся, Україна зараз переживає дуже складні часи.

З того, що скажені перевертні в погонах зникли так само як і з’явилися, нікого не затримавши – можу зробити лише один висновок:

На мою особисту думку це могла бути спроба тиску або рейдерського захоплення. Інакше, пояснити таку зухвалість в діях правоохоронних органів у навчальному закладі я не можу. Це 100% замовлення, бо з таким фарсом не приходять, наприклад, просто перевіряти документи. Для перевірки документів не потрібно зривати навчання та 5ть годин кошмарити вчителів у коридорі навчального закладу.

Однозначно зрозуміло, що у дебілів, які увірвалися в навчальний заклад як спецназ без наявних на це причин – дуже чешуться руки, і їм явно місце не в тилу у столиці, а на передовій, де дійсно є ворог, перед яким і треба демонструвати свої фахові навички.

Моя дитина також займається онлайн, я знаю, на скільки це важливо та необхідно. Я вдячний тим, хто допомагає ЗСУ, їх родинам, дітям наших Героїв. Тому, дану ситуацію відпускати не буду та найближчим часом дізнаюсь та оприлюдню хто саме влаштував «маскишоу» і кошмарив навчальний заклад. Також я оприлюдню інформацію про перевертнів у погонах, які були виконавцями цього замовлення.

Що відомо про онлайн школу Optima School

Редакція KievTime знайшла велику кількість позитивних відгуків від родин, діти яких займаються у Optima School.

Optima School – це перша та найбільша дистанційна школа в Україні. Оптіма пропонує широкий спектр освітніх послуг для школярів 1-11 класів. Школа має власну авторську методику навчання, яка спрямована на розвиток всіх аспектів освіти: граматики, лексики, аудіювання, говоріння та письма.

Навчання в онлайн школі Оптіма проводиться в онлайн-форматі, що дозволяє учням навчатися з будь-якої точки світу. Школа має власну платформу для навчання, яка забезпечує доступ до всіх навчальних матеріалів і ресурсів.

Учні онлайн школи Оптіма мають можливість отримувати індивідуальну підтримку від викладачів. Викладачі школи є досвідченими фахівцями, які мають вищу освіту та кваліфікацію.

Оптіма пропонує різні тарифні плани, які дозволяють кожному учневі вибрати оптимальний варіант для себе.

Optima School, онлайн школа Оптіма
Optima School

Основні переваги онлайн школи Оптіма:

  • Дистанційний формат навчання: навчання в Optima School можна проходити з будь-якої точки світу.
  • Авторська методика навчання: методика навчання в Optima School спрямована на розвиток всіх аспектів освіти.
  • Індивідуальна підтримка: учні Optima School мають можливість отримувати індивідуальну підтримку від викладачів.
  • Високоякісні викладачі: викладачі Optima School є досвідченими фахівцями, які мають вищу освіту та кваліфікацію.
  • Доступні ціни: Optima School пропонує різні тарифні плани, які дозволяють кожному учневі вибрати оптимальний варіант для себе.

Оцінки онлайн школи Оптіма:

Онлайн школа Оптіма має високі оцінки від учнів та батьків. Школа рекомендується багатьма експертами в галузі освіти.

Джерело: https://censor.net/ua/b3467093Related Post