Де відпочити біля води? Щодня ми знаходимо все більше інформації про пляжі на яких купатись або не рекомендовано, або навіть і заборонено.

Неподалік Києва, на трасі в напрямку Обухова знаходиться унікальне місце – Голубі або Блакитні озера. Звичайно, там є платні пляжі з усіма послугами, до речі, на деякі платні пляжі ви можете завітати цілою родиною включно своїх чотирилапих друзів. Але не все тільки за гроші, безкоштовне місце біля води ви зазвичай знайдете без проблем.

Блакитне озеро – або Голубі озера на трасі між Київ – Обухів
Блакитне озеро – або Голубі озера на трасі між Київ – Обухів.

Для вашої зручності, координати озера для навігатору та мапа.

Координати для навігації: 50.249177, 30.560037.

Блакитне озеро – або Голубі озера на трасі між Київ – Обухів (Координати для навігації: 50.249177, 30.560037)

В інтернеті ми знайшли відео, де один з туристів гарно описує пляжі, та саму структуру навколо Блакитних озер.

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/08/Golubi-ozera.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/08/Golubi-ozera-150x150.jpgКиївЕкологіяЗдоров'яКультураСпортСуспільствоБлакитне озеро,відпочинок,Голубі озера,Київ,ОбухівДе відпочити біля води? Щодня ми знаходимо все більше інформації про пляжі на яких купатись або не рекомендовано, або навіть і заборонено. Неподалік Києва, на трасі в напрямку Обухова знаходиться унікальне місце – Голубі або Блакитні озера. Звичайно, там є платні пляжі з усіма послугами, до речі, на деякі платні...| Київської області та України | Kiev Time