Спортивно-розважальний комплекс «X-Park» – це унікальне місце для спорту, відпочинку та релаксу, розташоване в Києві в зеленій зоні на Трухановому острові. Унікальність його полягає насамперед у тому, що він знаходиться на відкритому повітрі в екологічно чистій зоні на острові між двома річками – Дніпром і Десенкою.

Основою і водночас головною визначною пам’яткою X-PARK є найбільша в Україні база для заняття вейкбордингом.

Міксспорт спільно з X-Park почали унікальний інклюзивний проект “Surf беz меж” – вихідними, у столичному спортивно-розважальному комплексі “X-Парк” хвилі підкорили ветерани російсько-української війни. Спортсменами X-park спільно з порталом miXsport.pro для людей з інвалідністю були розроблені спеціальні версії спецпроектів Mix CheсkIn і супертренер MixBot.

На youtube каналі “X-Park – спортивно-розважальний комплекс” з’явилося відео “Вони підкорили хвилі. Surf беz меж” 

“ВІЙСЬКОВА КАЛІЧКА … АМПУТАНТИ … 😉😉

Так просто и шутливо называют себя ребята .. Сначала это немного нас коробило и как то становилось не по себе .. но ребята своей энергетикой и жизнерадостностью создают нереальную положительную атмосферу … Миксспорт совместно с Xpark начали уникальный инклюзивный проект “Surf беZ меж”. Вейк серфинг взяли как лучший инструмент для фановой активности, ярких эмоций, физической нагрузки на волне, любованием эстетикой природы водоемов в катере с веселой компании друзей.

Результат оказался ошеломляющим, ребята расцветали на глазах. Жизнерадостные и веселые они шутят поддерживают друг друга, эксперимент удался”,

– прокоментовано на каналі “X-Park – спортивно-розважальний комплекс”

Наших бійців вчив кататись на вейках особисто Президент Української федерації вейкбордингу, відомий тренер Юрій Зозуля.

X-Park без ніг на серф - ветерани війни підкорили хвилі у столичному спортивно-розважальному комплексі X-Парк. ВІДЕО
X-Park: “без ніг на серф” – ветерани війни підкорюють хвилі у столичному спортивно-розважальному комплексі X-Парк. На фото: Юрій Зозуля – тренер, Президент Української федерації вейкбордингу, засновник “X-Park” та Ветеран російсько-української війни.

Нагадаємо, Юрій Зозуля – Президент Української федерації вейкбордингу, дванадцятикратний чемпіон України в канатній та катерній версії вейкбордингу. Відомий український меценат і бізнесмен. Творець спортивного парку розваг X-Park. Один із засновників і сподвижників «діджіталізаціі спорту» в Україні. Спільно з Володимиром Кличком заснували Всеукраїнський портал для спорту Mixsport, де кожен громадянин України може наповнювати інформацію про спорт.

– KievTimehttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/10/X-Park-bez-nig-na-serf-veterany-vijny-pidkoryly-hvyli-u-stolychnomu-sportyvno-rozvazhalnomu-kompleksi-X-Park.-VIDEO.pnghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/10/X-Park-bez-nig-na-serf-veterany-vijny-pidkoryly-hvyli-u-stolychnomu-sportyvno-rozvazhalnomu-kompleksi-X-Park.-VIDEO-150x150.pngKiev TimeВідпочинокВійна з РосієюГолосіївський районДарницький районДеснянський районДніпровський районЗдоров'яЗроблено в УкраїніКиївОболонський районПечерський районПодільський районСвятошинський районСолом`янський районСпортУкраїнське військоШевченківський районMixsport,Surf,X-Park,Володимир Кличко,Труханів остів,Юрій ЗозуляСпортивно-розважальний комплекс «X-Park» - це унікальне місце для спорту, відпочинку та релаксу, розташоване в Києві в зеленій зоні на Трухановому острові. Унікальність його полягає насамперед у тому, що він знаходиться на відкритому повітрі в екологічно чистій зоні на острові між двома річками - Дніпром і Десенкою. Основою і водночас головною...| Київської області та України | Kiev Time