Гаряче водопостачання у п’яти районах столиці може бути відсутнім до початку опалювального сезону. Про це заявив голова наглядової ради “Київенерго” Іван Плачков, передає УНН з посиланням на ВВС Україна.

а його словами, є велика ймовірність, що відсутність гарячого водопостачання у п’яти районах Києва буде зберігатись до початку наступного опалювального сезону.

Зазначимо, опалювальний сезон у Києві починається 15 жовтня.

На прохання спрогнозувати дії держави щодо погашення боргу, Плачков сказав, що все залежить від рішення уряду.

Як відомо, «Київтрансгаз» повністю зупинив газопостачання столичної ТЕЦ-6, яка забезпечує гарячою водою (а взимку – опаленням, – ред.) будинки Дарницького, Дніпровського, Подільського, Деснянського й Оболонського районів Києва.

Всього у зоні теплопостачання ТЭЦ-6 знаходиться 3 138 об’єктів, з них – 2 142 житлових будинків, 39 медичних закладів, 164 дитсадків та 670 відомств.

За даними «Київенерго», основна причина припинення газопостачання – накопичені державою та споживачами борги за послуги теплопостачання.

Загальний борг «Київенерго» перед НАК «Нафтогаз України» за спожитий газ для виробництва теплоенергії на 1 травня становить 3,2 млрд грн.

В Киеве насосные станции для водоснабжения и пластинчатые теплообменники от НПП “Гидротерм Инжиниринг”https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/Goryacha-voda-Kiyiv.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/Goryacha-voda-Kiyiv-150x150.jpgКиївЗдоров'яКультураСуспільствогоряча вода,Київ,Київ без води,Київенерго,Нафиогаз Україна,ТЄЦГаряче водопостачання у п'яти районах столиці може бути відсутнім до початку опалювального сезону. Про це заявив голова наглядової ради 'Київенерго' Іван Плачков, передає УНН з посиланням на ВВС Україна. а його словами, є велика ймовірність, що відсутність гарячого водопостачання у п'яти районах Києва буде зберігатись до початку наступного опалювального сезону. Зазначимо,...| Київської області та України | Kiev Time